Etiket arşivi: pes 2014 oyunu

Pes 2014 – Tek amacınız gol atmak!

Pes 2014 oyununu birde bizden denemek ister misiniz? Tıpkı normal bilgisayar oyunu heyecanı ile oynayacağınızı umuyoruz.Pes 2014

Pes oyununun ne kadar popüler olduğunu eminim siz de biliyorsunuzdur. Her geçen yıl kendini daha da geliştiren bu oyun bir çok kişi adeta bağımlılık hale gelmiş bulunmakta. 2-3 arkadaş bir araya geldiklerinde yapacakları iki şeyden birisi pes oynamak oluyor. Tabiki bu anormal bir durum değil çünkü bu oyun gerçekten çok heyecan verici. Pes oyununun bu kadar popüler olmasında en büyük etken ise sırf bu oyun için açılan playstation kafeler diyebiliriz. Ağzına kadar dolup taşan bu kafelerde hepimiz en az 5 saat geçirmişizdir.

Pes oynamanın diğer futbol oyunları dışındaki farkı ise adeta gerçek futbolmuş gibi izlenim verebilmesidir. Her sene bu oyunun grafikleri daha çok gelişmekte sanki gerçek oyuncuları yönetiyormuş hissi vermektedir.  Playstation üzerine oynamak her ne kadar daha başka bir tat verse de bizler sitemize hızlı oynayabileceğiniz bu oyunu yüklemiş bulunmaktayız. Henüz 2014 versiyonu çıkmadı ama biz oyunkolu.com ekibi olarak sizlere çok güzel bir oyun sunduğumuzu düşünüyoruz.

Okumaya devam et