Etiket arşivi: pes indir

PES 2014 Demosu Yayınlandı Geç Kalmadan İndir

pes 2014

Uzun zamandır hayranları tarafından beklenilmekte olan PES 2014 demosu nihayet yayınlandı ve eğer sizde daha yeni öğrendiyseniz geç kalmadan indir seçeneğinden yararlanarak demoyu bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Bildiğiniz üzere pek çok yenilikle gelmesi beklenen PES 2014’ün muhteşem biçimde karşılandığını ve bilgisayarlarda oynanmaya başlandığını söyleyebiliriz.

Yepyeni bir motorla hazırlanmaya başlayan oyun içerisinde oldukça etkileyici gelişmelerin yer alacağı söylenmekteydi. Bununla birlikte futbol zevkinin her zaman daha üst seviyeye çıkarılmaya çalışıldığı PES serileri içerisinde oldukça büyük çalışmalar gerçekleştirilmekteydi. Pro Evolution Soccer 2014 ile birlikte oyunculara daha iyi bir top kontrol imkanı sağlanmaktadır. Bu nedenle oyun içerisinden elde edeceğiniz keyif daha da üst seviyeye çıkarılmış durumda diyebiliriz. Ayrıca oyuncuların gerçekleştirdikleri top kontrolü ve toplar üzerinde gerçekleştirdikleri hareketler oldukça gelişmiş yapıya sahip diyebiliriz.

Okumaya devam et

Pes 2011 Türkçe Geliyor

PES 2011 yapımcısı Konami, geçen sene FIFA karşısında aldığı kötü sonuçları bu sene almak istemiyorum. Açıklama yapan firma yetkilileri PES 2011’de köklü değişiklikler yapacaklarını duyurdu. Yepyeni bir teknoloji ve profesyonel animasyonlar kullanarak hiç olmadığı kadar gerçekçi bir futbol eğlencesi sunmaya hazırlanıyorlar.

Geçen yıl oyunu tanıtırken Lionel Messi’yi ön plana çıkartan Konami, FIFA 10’un sene içerisindeki başarısını kabullendiler ve PES tarihindeki en radikal değişikliği bu sene yapacaklarını belirttiler. PES hayranlarını güzel sürprizler bekliyor. Ayrıca Türk kullanıcılarını da unutmayan Konami, oyunun Türkçe versiyonunu hazırlıyor.
Türkçe PES 2011, 15 Ekim 2010 tarihinde sevenleriyle buluşuyor.
Okumaya devam et