Etiket arşivi: playstation

Fifa 14 Demo İndir

Fifa 14 Demo

Erkeklerin en çok ilgi duyduğu spor dallarından birisi olan Futbol şüphesiz ki bilgisayar ve konsollarda da çok fazla ilgi görüyor. Dünyada en çok ilgi gören futbol oyunlarından PES ve Fifa her yıl yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. 24 Eylül 2013 tarihinde satışa sunulacak olan Fifa 14’ün geçtiğimiz günlerde demo versiyonu PC için indirilebilir hale geldi. Yayıncılığını Electronic Arts’ın yaptığı Fifa 14’ün ücretsiz olarak demo versiyonunu indirmek için bilgisayarınızda Origin isimli programın yüklü olması gerekiyor. 16 MB boyutundaki Origin’i aşağıdaki görsele tıklayarak Tamindir üzerinden indirebilirsiniz. Okumaya devam et

PES 2012 Ne Zaman Çıkacak?

En eski ve popüler futbol oyunlarından biri olan PES serisi, 2012 sürümünü yakında tanıtacağını duyurdu. Bir süre sonra PES 2012 ile ilgili açıklama yapacağını duyuran firma yetkilileri tüm PES hayranlarını uyarıyor.

Yeni PES 2012 futbol oyununda birçok yeniliğin olacağını ve grafiklerin yenileceğini dile getiren yetkililer yakın bir zamanda PES 2012‘yi oyun severlerin beğenisine sunacaklar. Her sene diğer futbol oyunlarıyla beraber çıkan PES serileri içerdiği özelliklere göre başarı yakalıyor ve grafiklerine bakılarak tercih ediyor.

Son yıllarda PES serisini geride bırakarak çoğu oyuncu tarafından tercih edilen FIFA gelişmeleri yakından izliyor. Ayrıca PES 2012 ve FIFA 2012‘deki yenilikleri tüm oyuncular gibi merak ediyor. Her iki oyununda 2011 sonbahar ayında piyasalarda olması bekleniyor.

God of War 4 Multiplayer Mod

PlayStation kullananlar tarafından yakından takip edilen God of War serisinin yeni sürümü yakında oyunseverler ile buluşuyor. PS Magazine tarafından yapılan habere göre yeni God of War 4 multiplayer moduyla beraber sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Resmi PlayStation dergisi yakın bir tarihte God of War 4 için bir açıklama yapmış ve oyunun giriş seviyesinde tamamlandığını belirtmişti. Ancak şu sıralarda oyuncular arasında bir söylentiye dönüşen yeni bir gelişme var. God of War 4’ün multiplayer modu olması bekleniyor. Oyun yapımcıları tarafından henüz yapılan bir resmi duyuru yok ancak bir sürpriz olduğunu dile getirmişlerdi.

Resmi bir açıklama olarak görülmeyen PSM3 dergisinin haberine göre God of War 4 multiplayer olarak oyuncularla buluşacak. Savaş tanrısı Kratos 2012 yılı içerisinde konsollara girecek gibi gözüküyor. PSM3 dergisi haberin kaynağını açıklamazken güçlü bir kaynağı olduğunu ifade ediyor. God of War 4 ile ilgili yakın bir tarihte açıklama yapılacağını duyuruldu.

Sizce God of War PlayStatin 3’ün sahip olduğu en güçlü oyun mu?