Etiket arşivi: Pro Evolution Soccer

PES 2014 Demosu Yayınlandı Geç Kalmadan İndir

pes 2014

Uzun zamandır hayranları tarafından beklenilmekte olan PES 2014 demosu nihayet yayınlandı ve eğer sizde daha yeni öğrendiyseniz geç kalmadan indir seçeneğinden yararlanarak demoyu bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Bildiğiniz üzere pek çok yenilikle gelmesi beklenen PES 2014’ün muhteşem biçimde karşılandığını ve bilgisayarlarda oynanmaya başlandığını söyleyebiliriz.

Yepyeni bir motorla hazırlanmaya başlayan oyun içerisinde oldukça etkileyici gelişmelerin yer alacağı söylenmekteydi. Bununla birlikte futbol zevkinin her zaman daha üst seviyeye çıkarılmaya çalışıldığı PES serileri içerisinde oldukça büyük çalışmalar gerçekleştirilmekteydi. Pro Evolution Soccer 2014 ile birlikte oyunculara daha iyi bir top kontrol imkanı sağlanmaktadır. Bu nedenle oyun içerisinden elde edeceğiniz keyif daha da üst seviyeye çıkarılmış durumda diyebiliriz. Ayrıca oyuncuların gerçekleştirdikleri top kontrolü ve toplar üzerinde gerçekleştirdikleri hareketler oldukça gelişmiş yapıya sahip diyebiliriz.

Okumaya devam et

PES 2014 İncelemesi

pes 2014

Kısa bir süre önce PES 2014 demosu yayımlandı ve pek çok kişi konsollarının başına geçerek PES’in tadını çıkarmaya başladı bile. Aslında hemen hemen bir çoğumuz Playstation dönemlerinde öncelikle Winning Eleven’dan başlayan serilerden daha sonra PES serilerinde bu oyunu oynadık. Fakat hep bir eksikliğin ve FIFA’nın gerisinde kalan bir durum söz konusudur.

Okumaya devam et

PES 2014 Çıkış Tarihi Duyuruldu

pes 2014

Dünya genelinde en çok oynanılan futbol oyunlarından bir tanesi olan ve FIFA ile aralarında oldukça büyük rekabetin bulunduğu PES serisinin 2013 yılında yayımlanmasını beklediğimiz PES 2014‘ün çıkış tarihi yapılan bir açıklama sonucunda duyuruldu.

Pro Evolution Soccer hayranları tarafından her sene olduğu gibi bu sene de oldukça büyük bir bekleyiş söz konusuydu. Almanya’da yapılan Gamescom etkinliği içerisinde oyunun demo ve tam sürümünün çıkış tarihine dair açıklamalar verilmiş bulunmaktadır. Yapılan açıklamalar neticesinde, PES 2014’ün demosu PS3 için 10.09.2013 tarihinde XBOX 360 içinse 11.09.2013 tarihinde yayımlanacağı yapılan açıklamalar arasında yer alıyor. PC sürümünün demosunun ne zaman yayımlanacağı konusunda yapılmış bir açıklama henüz mevcut değildir. Bu da oldukça merak uyandırmaya devam etmeyi başardığı konusunda söyleyebileceklerimiz arasında yer alıyor.

Okumaya devam et