Etiket arşivi: Pro Evolution Soccer 2014

PES 2014 Demosu Yayınlandı Geç Kalmadan İndir

pes 2014

Uzun zamandır hayranları tarafından beklenilmekte olan PES 2014 demosu nihayet yayınlandı ve eğer sizde daha yeni öğrendiyseniz geç kalmadan indir seçeneğinden yararlanarak demoyu bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Bildiğiniz üzere pek çok yenilikle gelmesi beklenen PES 2014’ün muhteşem biçimde karşılandığını ve bilgisayarlarda oynanmaya başlandığını söyleyebiliriz.

Yepyeni bir motorla hazırlanmaya başlayan oyun içerisinde oldukça etkileyici gelişmelerin yer alacağı söylenmekteydi. Bununla birlikte futbol zevkinin her zaman daha üst seviyeye çıkarılmaya çalışıldığı PES serileri içerisinde oldukça büyük çalışmalar gerçekleştirilmekteydi. Pro Evolution Soccer 2014 ile birlikte oyunculara daha iyi bir top kontrol imkanı sağlanmaktadır. Bu nedenle oyun içerisinden elde edeceğiniz keyif daha da üst seviyeye çıkarılmış durumda diyebiliriz. Ayrıca oyuncuların gerçekleştirdikleri top kontrolü ve toplar üzerinde gerçekleştirdikleri hareketler oldukça gelişmiş yapıya sahip diyebiliriz.

Okumaya devam et

PES 2014 İncelemesi

pes 2014

Kısa bir süre önce PES 2014 demosu yayımlandı ve pek çok kişi konsollarının başına geçerek PES’in tadını çıkarmaya başladı bile. Aslında hemen hemen bir çoğumuz Playstation dönemlerinde öncelikle Winning Eleven’dan başlayan serilerden daha sonra PES serilerinde bu oyunu oynadık. Fakat hep bir eksikliğin ve FIFA’nın gerisinde kalan bir durum söz konusudur.

Okumaya devam et