Etiket arşivi: redakai çizgi film

Redakai

Redakai hayranları hergün daha çok büyüyor. Cartoon Network’de yayınlanan Redakai çocukların hayranlıkla takip ettiği güzel bir çizgi film. Kairu ustalarının bir araya geldiği oyunda iyi ve kötü tarafların birbiri ile savaşına tanıklık edeceksiniz. Evrenin temel güç kaynağı olan Kairu molekkülleri bir araya getirerek daha önce kullanılmış olan enerjinin yer değiştirmesini sağlayan atomaltı bir güçtür. Kairu yaşamı, tüm şekil ve ilişkileri yönlendirir.

E-TEENS adındaki gruptaki kötü çocuklar Kairuya sahip olmak ve ustaları olan Lokar’ın emirlerine itaat etmek için karşılarına çıkan tüm engelleri aşmaya hazır. E-Teens’i durdurmak için bir araya gelen iyi çocukların STAX adındaki takımları ve daha bir çok Kairu Takımları bulunan mükemmel bir efsaneye tanıklık edeceksiniz.

Takımlar

Radikor Takımı: Gezegenler arası serseriler olarak nitelendirilen bu takım Stax takımı için en büyük tehdittir.

Battacor Takımı: Gürültücü  kabadayılar adındaki bu grup son derece atletik ve güçlü olanlardan oluşan okulda herkesin nefret ettiği bencilt tiplerdendir.

Imperiaz Takımı : Lokar tarafından ele geçirilen bir gezegenin kral ve kraliçesinin çocukları olan üç kardeşten oluşan asil bir rakip takımdır.

Stax Takımı : Kaiur enerjisini bulup onu getirmeleri için görevlendirilmiş Redakai’nin adına savaşan iyi çocuklardan oluşan bir gruptur. Ky Stx önderliğinde mükemmel Kairu savaşçılarıdırlar.

Kairu Ustaları

KY  Stax : Stax takımının kurucusu ve lideri olan KY karizmatik ve kairu ustası babasının soyunu sürdürecek genç savaşçıdır.

Boomer : Savaşmakmak için yaratılmış ve takımına sadık bir Kairu ustası olan Boomer Stax takımında gücü temsil ediyor.

Koz : Impreriaz kardeşlerin en büyüğüdür. Koz’un özel canavarı Yırtan Pençeler saldırısıyla Ocelot’tur.

Maya  : Stax takımındaki tek kız olan Maya canavarları Harrier ve Infinita ile mükemmel bir savaşçı.

Zylus : Takımın oyun kurucusu olan Zylus Battacor’ların akıl hocası olarak adlandırılabilir. En sevdiği canavar mekanik Manyetik Hortum saldırısı yapan Magnox’tur.

 

Ayrıca son günlerde piyasaya çıkan Redakai oyunları hayran kitlesinin ilgisini çekmeye başladı bile.