Etiket arşivi: saç kesme oyunu oyna

Barbie Puanlı Saç Yapma

Barbie Puanlı Saç Yapma

Güzel ve genç bir kız olan Barbie kendi saçlarına bakım yapacak bir yardımcı aramaktadır. Barbie Puanlı Saç Yapma oyununda güzel bir şekilde saçlarını sizlere görüntüler ile tarif ederek sizlerin bu saç stillerini yapmanızı isteyecek ve sonrasında ne kadar güzel yaptığınız konusunda sizlere puanlar verecektir. Çeşitli saç stillerini denemek istemekte olan Barbie bir kuaför salonuna giderek yardımcı olmalarını istemiş fakat bu duruma yardımcı olamayan kuaförümüzün işinin bitmesini bekleyemeyecek olan Barbie kızımıza sizler yardımcı olarak onunla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Okumaya devam et

Barbie Saç Kesimi – Harika Bir Tasarımcı Olabilirsiniz!

Bir barbie oyunu içinde tasarımcı olmak ister misiniz? Bu oyun sandığınızdan daha profesyonel!Barbie Saç Kesimi

Her barbie oyunları içinde olduğu gibi bu oyunda da sizleri harika bir macera bekliyor. Fakat bu kez standart bir barbie oyunu gibi heyecanlar değil, daha büyük heyecanlar sizleri bekliyor! Bu oyunda bir barbie için bakım yapacak, onun saçları ile ilgili her şeyi belirleyeceksiniz. Oyuna ilk girdiğinizde 7 dilden birini seçerek continue butonuna basmalısınız. Daha sonrasında karşınıza bir yükleme paneli çıkacaktır ve oyun kısa bir süre içinde yüklenecektir. Yükleme işlemi bittikten sonra tekrar continue butonuna ve ardından play butonuna basmalısınız.

Bu kısımlar geçtikten sonra artık bakım yapmaya hazır bir haldesiniz. Karşınıza saçları dağınık bir şekilde barbie karakteri çıkacaktır. Oyunun sol panelinde barbie’nin saçlarıyla ilgili farklı tasarımlar yapabilmeniz için 6 araç bulunmaktadır. İlk araç karakterin saçlarını istediğiniz yerlere doğru çekebilmenizi sağlayacaktır. Tarağı seçtikten sonra saçın istediğiniz bölgesinde farenizin sol  tuşunu basılı tutarak o saça istediğiniz yöne doğru kıvrım verebilirsiniz. Barbie saç kesimi oyununda ikinci araç olan fön çekmeyi ise yine aynı şekilde kullanarak saça topu bir şekil verebilirsiniz. Hemen altında bulunan makasla saçın istediğiniz bölgesini kırpabilirsiniz. Saça farenin sol tuşu ile basılı tutarak bir kesme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken şey kesmek istediğiniz bölgede kesilecek yerin şeklini çizmektir.

Okumaya devam et