Etiket arşivi: savaş oyunları

League Of Angels Yepyeni Bir Online Strateji Oyunu

League Of Angels

Birbirlerinden farklı yeteneklere ve güçlere sahip olan savaşçılardan birisini seçerek kendi kariyerinizi geliştirmeye çalışacağınız ve gerçek oyunculara karşı mücadeleler yaparak büyük savaşlar kazanmaya çalışacağınız oyuna başlamadan önce ücretsiz olarak bir üye kaydı yapacak ve istediğiniz zaman istediğiniz bilgisayarlardan girişler yaparak aynı karakterleriniz ile serüvene devam edebileceksiniz. League Of Angels içerisinde ganimetler kazanarak kendi savaşçınızın korunma gücünü ve saldırı gücünü arttırabileceğinizden dolayı sürekli olarak oyundaki görevlerinizi yapmalısınız.

Okumaya devam et

Rainbow Saga – Online MMO Savaşlarına Katılın

Rainbow SagaYep yeni bir MMO oyunu ile karşınızda olan oyunkolu.com ekibi olarak siz oyuncularımıza yeni bir online oyunumuzu tanıtmak için blog sayfamızda sizlerin oyunu tanımanıza yardımcı olacağız. Oldukça sevimli karakterler ile donatılmış olan oyun içerisinde bir çok savaş meydanlarında savaşçı hayvanlarınız ile birlikte düşmanlarınızı etkisiz hale getirecek ve karakterlerinizin güçlerini arttırabilmek için level atlamalarına yardımcı olacaksınız. Rainbow Saga içerisinde ücretsiz olarak sadece mail hesabınız ile oyuna kayıt olacak ve oyuna başladığınızda bir karakter seçerek onunla birlikte çeşitli maceralara katılacaksınız.

Okumaya devam et

Stalingrad Muharebesi – Dünyanın Kaderini Değiştirin

Harika bir savaş oyunu sizi bekliyor. Yeteri kadar hızlı ve çevik misiniz?Stalingrad Muharebesi

Savaş oyunları insanların oyun amacında en çok dikkatini çeken oyunlardan biridir. Savaş oyunlarında beklenen ve sağlanan ne olursa olsun genellikle herkes bu oyunları beğenmektedir. Normal yaşam süresince savaş her ne kadar karşıt ve zararlı bir olay olarak yansıtılsa bile bir oyun içinde olmak ya da oyunda bir şeyler uğruna savaş vermek eğlenceli olarak karşılanmıştır. Savaş oyunlarında en çok dikkat çeken şey ise oynayan kişinin normal oyunculardan daha güçlü olmasıdır. Örnek vermek gerekirse, bir çok savaş oyununun alt yapısını fazla düşman ve tek oyuncu oluşturmaktadır.

Yani bir oyuncu ekibe gerek duymadan yüzlerce düşmanı öldürebilmektedir. Bu her ne kadar kişinin ne kadar başarılı olduğuna bağlı olsa da oldukça keyif veren bir durumdur. Oyunlar içinde savaşmak genel olarak bilgisayara yüklenebilen oyunlarda istenileni verebilmektedir. Ancak eğer yeteri kadar zamanınız yoksa ya da bilgisayarınız bu tür oyunları yüklemeye elverişli halde değilse internette yer alan, hızlı bir şekilde yüklenen ve herhangi bir sistem gereksinimi bulundurmayan savaş oyunlarını oynayabilirsiniz. Küçük oyunlar gibi görünse bile bu oyunlarda bölümlerce ilerleyebilir hatta bu oyunlara saatlerinizi ayırabilirsiniz. Oyuna ne kadar başarılı olursanız, bu sizler için o kadar doğru ve kayda değer bir oyun olacaktır. Sitemizde ise yeni ve harika bir savaş oyunuyla sizde çok eğleneceksiniz.

Okumaya devam et

Battlefield 3 Ekim’de Çıkıyor

Oyun tutkunlarının en çok sevdiği oyun türü olan savaş oyunlarıarasında öncü olan Battlefield 2012 yılına damgasını vuracağa benziyor.

EA Games şirketinin ürettiği Battlefield 3 gelişen oyun teknolojisine gerçekten ayak uydurmuşa benziyor. Teknolojide sınır tanımayan EA Games gerçekten iyi bir senaryo ile karşımıza çıkmış. Oyun Irak’ta geçiyor. İç savaşın devam ettiği Irak’taki Amerikan askerlerinden birisi de siz olacaksınız. Silah seslerinin susmadığı oyunda teröristlerle yüzleşiyorsunuz. Her an her yerden çıkabilecek düşmanlarak karşı hazırlıklı olmalısınız. Teknoloji ile gelişen silahlar ve hızlı bir karakter ile oyun gerçekten aksiyon dolu. 1 dakika bile yalnız kalmayacağınız oyunda takım arkadaşlarınız ile birlikte ilerliyorsunuz.

Bir an bile duraksamayan Battlefield 3 sürekli aksiyon içinde ilerliyor. Takım arkadaşlarınızla beraber çıktığınız uzun mücadelede karşınıza çıkan bütün zorlukları beraber aşıyorsunuz. Battlefield Bad Company 2 gibi Battlefield 3 de çok fazla ilgi toplayacağa benziyor.

Okumaya devam et