Etiket arşivi: savaş oyunu

Stalingrad Muharebesi – Dünyanın Kaderini Değiştirin

Harika bir savaş oyunu sizi bekliyor. Yeteri kadar hızlı ve çevik misiniz?Stalingrad Muharebesi

Savaş oyunları insanların oyun amacında en çok dikkatini çeken oyunlardan biridir. Savaş oyunlarında beklenen ve sağlanan ne olursa olsun genellikle herkes bu oyunları beğenmektedir. Normal yaşam süresince savaş her ne kadar karşıt ve zararlı bir olay olarak yansıtılsa bile bir oyun içinde olmak ya da oyunda bir şeyler uğruna savaş vermek eğlenceli olarak karşılanmıştır. Savaş oyunlarında en çok dikkat çeken şey ise oynayan kişinin normal oyunculardan daha güçlü olmasıdır. Örnek vermek gerekirse, bir çok savaş oyununun alt yapısını fazla düşman ve tek oyuncu oluşturmaktadır.

Yani bir oyuncu ekibe gerek duymadan yüzlerce düşmanı öldürebilmektedir. Bu her ne kadar kişinin ne kadar başarılı olduğuna bağlı olsa da oldukça keyif veren bir durumdur. Oyunlar içinde savaşmak genel olarak bilgisayara yüklenebilen oyunlarda istenileni verebilmektedir. Ancak eğer yeteri kadar zamanınız yoksa ya da bilgisayarınız bu tür oyunları yüklemeye elverişli halde değilse internette yer alan, hızlı bir şekilde yüklenen ve herhangi bir sistem gereksinimi bulundurmayan savaş oyunlarını oynayabilirsiniz. Küçük oyunlar gibi görünse bile bu oyunlarda bölümlerce ilerleyebilir hatta bu oyunlara saatlerinizi ayırabilirsiniz. Oyuna ne kadar başarılı olursanız, bu sizler için o kadar doğru ve kayda değer bir oyun olacaktır. Sitemizde ise yeni ve harika bir savaş oyunuyla sizde çok eğleneceksiniz.

Okumaya devam et

Gun Mayhem – Uzun Süreli Bir Savaş Sizi Bekliyor!

Arkadaşınızla güzel bir alanda savaşmak ister misinz? Bu oyunda istediğinizi bulacaksınız!Gun Mayhem

Bir çok kişi tarafından oynanan oyunlarda en çok önem verilen şeylerden birisi de beraber olarak savaşmaktır. Bir çok oyunda bu sağlanmıyor olsa da Kbazılarında gerçekte istenilen seviye eğlenebilmek mümkündür. Eğer çok fazla oyunlarla yakın alakalı değilseniz ve bilgisayarınızla çok sayıda oyun yüklemiyor iseniz , oyunları sadece internet üzerinden takip ediyorsanız sitemizde bulunan bu çok harika oyunu oynamanızı tavsiye etmekteyiz. Gun Mayhem isimli bu çok amaçlı oyuında gerçekten bir çok şeyin var olduğunu görebileceksiniz. 2 kişilik oyunlar oynamak isteyen kişiler için bu oyun çok iyi bir tercih olacaktır.

Gun Mayhem oyununun konusu çetelere karşı vermiş olduğunuz savaş olacaktır. Oyunda birbirinden farklı seçenekler bulunmaktadır, bu oyun sadece puanlar ile devam eden oyunlar gibi değildir. Bölüm ilerlemeli şekilde oynayabilen oyunlar arasında yer almaktadır. Oyundaki her bölümün yapısı da birbirinden farklıdır,  arkadaşınız ile beraber çetelere karşı savaş verebilmeniz mümkün haldedir. Böylece arkadaşınızla sürdürmüş olduğunuz oyunda sırt sırta vererek daha büyük başarılar elde edebilirsiniz. Ek olarak ilerdeki bölümlerde karşınıza çıkan zor engellerde bu durum sizlere çok yarar sağlayacaktır.

Okumaya devam et