Etiket arşivi: tanıtım

Battlefield 3 Ekim’de Çıkıyor

Oyun tutkunlarının en çok sevdiği oyun türü olan savaş oyunlarıarasında öncü olan Battlefield 2012 yılına damgasını vuracağa benziyor.

EA Games şirketinin ürettiği Battlefield 3 gelişen oyun teknolojisine gerçekten ayak uydurmuşa benziyor. Teknolojide sınır tanımayan EA Games gerçekten iyi bir senaryo ile karşımıza çıkmış. Oyun Irak’ta geçiyor. İç savaşın devam ettiği Irak’taki Amerikan askerlerinden birisi de siz olacaksınız. Silah seslerinin susmadığı oyunda teröristlerle yüzleşiyorsunuz. Her an her yerden çıkabilecek düşmanlarak karşı hazırlıklı olmalısınız. Teknoloji ile gelişen silahlar ve hızlı bir karakter ile oyun gerçekten aksiyon dolu. 1 dakika bile yalnız kalmayacağınız oyunda takım arkadaşlarınız ile birlikte ilerliyorsunuz.

Bir an bile duraksamayan Battlefield 3 sürekli aksiyon içinde ilerliyor. Takım arkadaşlarınızla beraber çıktığınız uzun mücadelede karşınıza çıkan bütün zorlukları beraber aşıyorsunuz. Battlefield Bad Company 2 gibi Battlefield 3 de çok fazla ilgi toplayacağa benziyor.

Okumaya devam et

Video: Yeni Assassin’s Creed

Kısa bir süre önce paylaştığımız konuda yeni Assasin’s Creed oyununa konu olarak Osmanlı tarihinin seçildiğini duyurmuştuk. Oyun yapımcıları tarafından ilk olarak paylaşılan resimde Ezio ve arkasındaki İstanbul manzarası dikkat çekiyordu. Bu fotoğrafta yer alan Süleymaniye Camii olarak tahmin edildi ve oyunun Kanuni döneminde geçtiği anlaşıldı.

Osmanlı mimarisini birçok kişiye Assasin’s Creed oyunuyla göstermeye hazırlanan oyun yapımcıları kısa bir süre önce aşağıdaki yeni Assasin’s Creed videosu paylaştı. Yeni Assasin’s Creed ile alakalı en yeni görüntüleri içeren bir video.

Yeni Assasin’s Creed tanıtım videosu

Okumaya devam et

F.E.A.R. 3 Korkutucu Görünüyor

F.E.A.R. 3 mayıs ayında oyun severler ile buluşacak. Oyun piyasaya çıkmadan önce yayınlanan tanıtıcı video biraz korkutucu bulundu. Eski F.E.A.R versiyonlarına oranla daha fazla gerilime önem verilmiş ve aksiyon biraz azaltılmış görünüyor.

Uzak doğu tarzı korku filmi havası bulunan F.E.A.R 1‘e oranla oyununda ikinci versiyonu düşük bir ilgi görmüştü ve beklentileri karşılamamıştı. Artık herkes tarafından sıradan bir FPS oyununa dönüştüğü düşünülen F.E.A.R, üçüncü versiyonu ile çizilen imajını düzeltmeye çalışıyor. Ancak F.E.A.R 3 için yayınlanan videolar da oyunun imajını toplamaya yetmiyor.
Kısa bir süre önce yayınlanan son tanıtım videosu ile ilk oyundaki tadı verecek gibi gözüken F.E.A.R 3’de aksiyon tavan yapmış, korku ve gerilim seviyesi azaltılmış gibi görünüyor.

F.E.A.R 3 Tanıtım Videosu

F.E.A.R 3, 2011 Mayıs ayında X360, PS3 ve PC versiyonlarıyla raflardaki yerini alacak.