Etiket arşivi: tarayıcı

Unity 3D Oyunlar

Unity Web Player yine aynı ismi taşıyan Unity oyun geliştirme programı kullanılarak yapılan yeni nesil 3 boyutlu oyunları tarayıcı üzerinde oynatmanızı sağlar. Oyun geliştirme programıyla yapılan gelişmiş grafiklere sahip oyunları Unity Web Player ile görüntüleyebilirsiniz. Kullanımı her geçen gün artan Unity, 3D oyun oynayanların bilgisayarında olması gereken bir araç. Unity 3D oyunlarda karşılaşılan etkileyici görüntüler oyuncuları etkilemeye devam ediyor.

Unity ile yapılmış bir oyunu oynamadan önce lütfen Unity Web Player yükleyin.
Ardından buraya tıklayarak Unity ile hazırlanmış oyunlardan birini oynayın.

Oyunda toplam 10 seviye bulunuyor. Her seviyeyi bitirdikten sonra bir sonraki seviyenin kapısından girip, bölüme başlamalısınız.

Battlestar Galactica Online

Battlestar Galactica Online
Battlestar Galactica efsanesi devam edicek. Dizinin bitmesiyle yetinmeyen NBC, internet tarayıcı tabanlı oyunlarla isminden söz ettiren Bigpoint ile anlaştı. Battlestar Galactica artık macera MMORPG oyunu olarak bizlerle…
NBC’nin ve Bigpoint’in ortak olarak kurduğu bir ekip devasa bir online oyun yaparak dizideki evreni bizlerle buluşturacak. Universal Partnerships & Licensing genel müdürü Bill Kispert’ın açıklamasına göre, Battlestar Galactica, dramatik bir hikaye örgüsüne, birçok evrene, çeşitli silahlara, fantastik uzay gemilerine, değişik karakter sınıflarına ve ileri düzey bir oynanışa sahip olacak.
Okumaya devam et