Etiket arşivi: türkçe

Türkçe Allods Online

Büyük oyun yapımcı ve yayıncıları arasında yer alan Mail.ru Games tarafından yayınlanan tamamen türkçe olan Allods Online, 2010 yılının en iyi MMORPG oyunu olarak gösteriliyor. Allods Online oyununun türkçeleştirilmesi sırasında müzik ve sinema dünyasından birçok ünlü isim görev aldı. Ayrıca Allods Online oyununu diğer MMORPG oyunlardan ayıran bir özellik ise karakterlerin bile türkçe konuştuğu bir online oyun olmasıdır.
Allods Online, 12 milyon dolarlık bütçeye sahip ve Rusya tarihi boyunca yapılmış en pahalı oyun ünvanını taşıyor. Fantasik MMORPG kategorisinde yer alan oyun içerdiği 2000’den fazla görev ve hayranlık uyandıran grafikleriyle şimdiden online oyun severlerin ilgisi çekmiş durumda. “Allods Online ile Türkiye’deki oyuncularımıza mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak istiyoruz” diyor Mail.ru Games Genel Müdürü Alexander Goldybin. Sözlerine şu şekilde devam ediyor: “Bunu sağlayabilmek için yalnızca oyunun mükemmel bir şekilde çevrilmesiyle yetinmedik, aynı zamanda oyunu profesyonel seslendirme sanatçılarının da katılımıyla seslendirdik ve kültürel farklılıkları göz önüne alarak içerikte ciddi değişiklikler yaptık.”
Okumaya devam et

Türkçe Çiftlik Kur

Farmerama
Dünyanın en komik çiftliğine sende katıl: Köy hayatı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Tarlalarda bir kahraman ol!
Birçok dil seçeneği bulunan çiftlik oyunu Farmerama’nın, Türkçe dil seçeneği de diğer oyunlara göre oldukça başarılı. Boş duran bir tarlayı geliştirip, güzelleştirmek sizin elinizde.
Okumaya devam et

Türkçe Bakugan Şarkısı

Bakugan ŞarkısıBakugan New Vestroia başladı ve artık çizgi filmden önce ingilizce yerine türkçe bir şarkı var. Şarkı ingilizceden çevrildiği için bazı yerleri anlamsız gibi olsada tümü dinlendiğinde güzel bir melodiye sahip. Türkçe Bakugan müziğinin sözleri aşağıda yer alıyor. Bakugan şarkısını da yakında burada paylaşacağım.

Ne yapacaksın? Herkes sana karşı!
Duvaraya daya sırtını, başlat savaşı.
Bu son şansın! Tüm güç sende, iki dünya savaşıyor.

Okumaya devam et

Online Çiftlik Oyunu

Online Çiftlik Oyunu

FarmVille benzeri oyunu online olarak oynayabilir, arkadaşınızdan yardım alarak çiftliğinizi geliştirebilir ve gelişmiş chat sistemini kullanarak oyundaki tüm oyuncularla konuşabilirsiniz. Online çiftlik oyunlarını sevenler için alternatif bir beceri oyunu.
Okumaya devam et

Carlsberg Bizi Liverpool’a Götür!

Carlsberg sizi Liverpool‘a götürüyor.
Carlsberg sponsorluğunda yapılan oyun Rabarba ekibi yine harikalar yaratmış. Bir arkadaşın diğer arkadaşı aramasıyla başlayan oyun, barda devam ediyor. Ödül olarak Liverpool – Chelsea maçına bilet kazanabilirsiniz. Liverpool’a Carlsberg sponsorluğunda gitmek ve maçı canlı olarak izlemek için ilk önce oyunu bitirmelisiniz.
Bara girdiğiniz maça bileti olan iki genç ve güzel kız göreceksiniz. İkisi ile tek tek konuşarak, başkaları biletleri almadan kızlardan numaralarını almalısınız. Nicole ve Patricia ismindeki iki kızdan birini seçerek soruları cevaplamaya başlayacaksınız. Ancak kızların türkçeleri olmadığından işiniz biraz zor olacak. Onlarla beden dilini kullanarak iletişim kurmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan sorulara doğru cevaplar vererek ilerlemeli ve konuştuğunuzda kızdan numarasını almalısınız. Ödülü kazanmak için numarayı aramalı ve telefonda yapabileceğiniz en iyi tezahüratı yapmalısınız.
Okumaya devam et