Etiket arşivi: türkiye

Kafa Topu Türkiye Ligi Oynama Rekorları Kırıyor

kafa topu türkiye

 

Kafa Topu serisinin en dikkat çekici takımlarıyla sizler ile buluşmakta olduğu sitemizde oyuna katılarak futbol keyfini kafa topu ve Türk takımlarıyla çıkarabilirsiniz. Kafa Topu Türkiye Ligi sizlerinde büyük ilgisini çekecek olduğundan dolayı sizlere bu blog yazımız ile birlikte oyunun sitemizde oynamaya açık olduğunu belirtmek istedik. Büyük bir turnuva içerisine girecek olduğunuz oyunda zorlu mücadeleleri tamamlayarak sonraki seviyelere atlayabilecek ve turnuvanın kupasını sevdiğiniz takıma kazandırabileceksiniz.

Okumaya devam et

Crysis 2 Satışa Başladı


Kısa bir süre önce beta sürümüyle kullanıcılarla buluşan Crysis 2, Türkiye üzerinde satışa çıktı. Son teknoloji ve EA kalitesiyle satışan çıkan oyunun Türkiye’deki fiyatı 79.99 TL olarak belirlendi. Oyun satın alma sitesi olarak hizmet veren CDsiparis.com adresine üye olarak aynı oyunu KDV dahil 77.99 TL’ye satın alabilirsiniz. Bonus ve World kartlara 7.37 TL’den başlayan taksitlerle oyuna ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak ve Crysis 2 satın almak için buraya tıklayınız.

Lenovo Hız Tutkusu

LenovoLenovo ve Inter iş birliğiyle Türkiye’de bir ilk. Lenovo Hız Tutkusu oyununda en iyi ve yüksek puanı elde eden 5 oyuncuya ‘ Intel® Core™ i7 işlemci ile güçlendirilmiş Lenovo IdeaPad Y560 ‘ hediye edilecek.

Klasik yarış oyunlarından vazgeçmek isteyen, hızını ve strateji yeteneğini konuşturmak isteyen oyuncular ‘lenovohiztutkusu.com’ adresini ziyaret ederek bu heyecana ortak olabilir ve hediyeyi kazanmak için şansını deneyebilir. Türkiye’de bir ilk olan oyun, oyuncunun fiziksel hareketleriyle oynanıyor. Oyunculara daha önce denemedikleri bir heyecan sunacak olan oyun, 20 Haziran’da başladı ve 20 Ağustos’a kadar devam edecek.

Okumaya devam et

Ben 10 Mania Türkiye Etkinlikleri

Ben 10 mu olmak istiyorsun?
Televizyona çıkmak ister misin?
O zaman bu eğlenceyi kaçırma: Ben 10 Mania!

Ne Yapman Gerekiyor?
Aşağıda hangi şehirde ne zaman olacağı yazıyor. Bu etkinliklerden birine gelmelisin. Etkinlikler sırasında hem Ben 10’u daha detaylı tanıtacağız hem de seni Ben 10 görünümünde kameraya kayıt edeceğiz.

Daha sonra 30 finalist çocuk için www.ben10imben.com sitesinde oylama yapacağız ve sonunda biri Ben 10 karakterlerine dönüşmüş olarak ekranda gösterilecek.

Ben 10 Mania hangi şehirde ne zaman yapılacak?
Okumaya devam et