Etiket arşivi: turnuva

Formula 1 Yarışları Büyük Turnuva

Formula 1 Yarışları Büyük Turnuva

 

Formula 1 keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz oyun içerisinde çeşitli rakipleriniz ile yarış mücadeleleri verebilecek olan siz değerli oyuncularımıza F1 Yarışı oyununu tavsiye ediyoruz. 32 araç birden başlayacağınız her yarışta turnuvadaki yerinizi belirleyebileceksiniz. Oldukça farklı yollara ve şehirlere sahip olan yarış pistleri trafiğe kapalı olarak karşınıza çıkacaktır. Aracınızın kontrolünü iyi bir şekilde ayarlayarak yarışlardaki yerinizi belirleyecek ve kazandığınız paralar ile aracınızın modifiyesini yapabileceksiniz.

 

Geliştirilebilmekte olan özellikleriyle en üst seviyedeki güçlere sahip olan yarış araçlarının nefes kesen mücadeleleri sizleri de etkileyeceğinden eminiz. Sizlere oyunu tavsiye ettiğimizden dolayı blog konusunu açmakta ve oyun içerisinde neler yapabileceğinizden bahsetmekteyiz. Farklı ülkeler içerisinde yer almakta olan yarış pistleri sizlerin para kazanarak final yarışlarına kadar gitmenizin yolu ve şampiyonluğunuzun öncesindeki keyifli anlarınız ile oluşacaktır. Araba Oyunları kategorimizde yer verdiğimiz yarışta siz değerli oyuncularımızın keyifli zaman geçirmesi mümkün olacaktır. Zorlu yarışlara başlayarak araba sürme yeteneklerinizi kullanacak ve aracınız ile rakiplerinizi malup duruma getireceksiniz.

Okumaya devam et

2011 Bombom Dünya Şampiyonası


14 Haziran salı günü 2011 Bombom Dünya Şampiyonası açılışına 20.000’den fazla oyuncu katılması bekleniyor. Bu yarışma dünya çapındaki 7.5 milyon Bombom oyuncusu için büyük bir etkinlik olacaktır. TR.337.com adresinde büyük ilgi gören yarışmanın sponsoru Beijing ELEX Teknoloji Limited Şirketi. 2011 Bombom Dünya şampiyonası toplamda 25 ülkede düzenlenecek ve 3 eleme turu olacak. Bu eleme turlarında seçilen en iyi 3 oyuncu ülkelerini Çin’de temsil edecek. Ülkesini temsil edecek olan elit oyuncular en iyi oyuncu ünvanını alabilmek için Çin’de bulunan Dünya’nın en büyük dijital eğlence exposu China Joy‘a gidecek.

Bombom şirin karakterlerin olduğu ve dünya çapında 7.5 milyon oyuncuya sahip büyük bir online oyundur. Şirin arayüze ve masalsı manzaralara sahip oyun birçok çeşit kıyafet, gözlük, şapka ve elbiseyi içeriyor. Yarattığınız ve geliştirdiğiniz karakteri istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Bu özelliği ile kız oyuncuları çeken Bombom aynı zamanda savaş sırasındaki özel efektleri ve yetenekli savaşlar sistemiyle erkek oyuncularında ilgisini çekmektedir.

2011 Bombom Dünya Şampiyonası Başvuru Tarihleri

  • 6-12 Haziran: Başvuru
  • 13 Haziran: Gruplandırma Şeması Duyurusu
  • 14-19 Haziran: Hazırlık Yarışması ve Türkiye Top 35 Seçimi
  • 20-23 Haziran: Yarı Final ve Türkiye Top 16 Seçimi
  • 24-26 Haziran: Final ve Türkiye Top 3 Seçimi