Etiket arşivi: yarış oyunları

İki Kişilik 4×4 Araba Yarışı – Sert Yarışlara Hazır Olun

İki Kişilik 4x4 Araba Yarışı

 

4×4 araçların zorlu yarışlarında kendi araçlarınızı seçebilir ve İki Kişilik 4×4 Araba Yarışı oyununa arkadaşlarınız yada aileniz ile birlikte 2 kişilk olarak oynayabilir birbirleriniz ile araba yarışları yapabilirsiniz. Güçlü araçların birbirleri ile yarışmakta olduğu çamurlu yollarda adeta ralli yapmakta olan araçların sürücüleri araçlarını iyi bir şekilde kontrol etmesi gerekmektedir. Yarışlara tek kişilik olarakta katılabilir ve büyük bir yarış turnuvasını yapabilirsiniz.

Okumaya devam et

2 Kişilik Araba Yarışı – Arkadaşınızla Yarışın

Kumandalı bir arabayla beraber arkadaşınızla yarışmak sizin içinde eğlenceli olmaz mı? Evet dediğinizi duyar gibiyiz, o halde sizi de bu maceraya bekliyoruz.2 Kişilik Araba Yarışı

Her küçük çocuğun mutlaka küçüklüğünde bir oyuncak arabası olmuştur. El atındaki bir arabayı sürmek her ne kadar basit gibi görünse de o yaşlardaki bir çok için en büyük eğlencedir. Tabi ki her çocuğun olmasa da uzaktan kumandalı arabalar ile yarış yapmak ya da onları kontrol edip kendimizden çok uzak yerlere yollamak gerçekten daha heyecan verici olabilir. Şimdi çok daha büyük imkanlar yaratan, daha büyük teknolojik özelliklere sahip olan bu arabalar eskiden sadece 2 ana koldan oluşuyordu. Şimdi ise tıpkı bir direksiyona sahipmiş gibi uzaktan kumandalı arabaları kullanabiliyorsunuz.

Uzaktan kumandalı arabaları geniş arazilerde sürmek büyük keyif verebilir fakat bir arkadaşınızla beraber bunu yapmaktan daha fazla değil.. Arkadaşınızın da tıpkı sizin gibi bir arabası varsa yarış yapmak kaçınılmazdır. O zamanlarda yenmiş ya da yenilmiş olabilirsiniz. Eğer içinizde ufak da olsa bir üzüntü kaldıysa sizi tekrar arkadaşınızla yarış yapmak için piste davet ediyoruz. 2 kişilik araba yarışı oyunu ile hem çok eğlenecek hemde eski günlerinizi hatırlayarak bir nebze de olsa geçmişe döneceksiniz.

Okumaya devam et

Arazi Yarışı – Engelleri Aşın ve Bitiş Çizgisine Ulaşın

Kocaman güçlü bir arazı arabası ile tüm önünüze çıkan engelleri ezip geçmek ve bu şekilde yarışın galiba olmak istemez misiniz? Hızlı olmak sizlere kazandıracaktır.Arazi Yarışı

Televizyonlarda gördüğümüz tozu toprağa katan o arabalara ve  o atmosfere her zaman özenmişizdir. Bu arabaları çok güçlü motorlara sahip olması ve insanın aklını almayacak derecede büyük ve dik yokuşlara tırmanması da hep heyecan verici olmuştur. Hangimiz sağlıklı ortamlarda o arabaları kullanmayı ve bu anı yaşamayı istemeyiz ki?  Peki bunun için illa dağlara, bayırlara gitmemiz ve o arabalara sahip olmamız mı gerekiyor? Çünkü eğer ihtiyacımız olan şey böyleyse bunun gerçekleşmesi herkes için tabiki mümkün değil.

Yarış oyunları kategorisinde yer alan harika oyunumuzda sizlere bu heyecanı yaşatmak istedik. Oyuna başladığınızda 2 farklı arazi aracı seçebiliyorsunuz. Seçtiğini bu arabayla oyun oynamaya başlamalı ve sizler için sunulmuş olan 5 hareket tuşunu kullanmanız gerekmektedir.  Oyunda ki hareket tuşları bir çok oyunda olduğu gibi ok işaretleri ile sağlanmaktadır, bu sayede çok rahat bir şekilde aracınızı  kontrol edebileceğinizi düşünüyoruz. Bunun dışında sizlere en çok heyecan verecek olan tuş ise ctrl tuşudur. Oyunda biriktirdiğinizi enerji ile bunu kullanabilir ve daha hızlı gidebilirsiniz. Ctrl tuşuna bastığınızda aracınız ortalama 4 katı kadar daha hızlı gidecektir. Böylece engelleri daha hızlı olarak aşabilirsiniz.

Okumaya devam et

NFS SHIFT 2 Unleashed

Yarış oyunları tutkunlarının en çok tercih ettiği Need For Speed serisine yeni bir tane daha ekleniyor. Shift’in devamı olarak karşımıza çıkan Shift Unleashed oyununda görsel efektler geliştirilmiş. Oyuna yeni bir hava katan gece yarışları daha da ilgi çekici olmuş. Yeni araçlarla daha da geliştirilen Shift gelecekte çok fazla beğeni toplayacağa benziyor.


Shift 2 Unleashed Oyun Posteri

Okumaya devam et