Etiket arşivi: yarışma

Bombom Dünya Kupası

2012 yılının yaz tatiline yaklaştığımız son günlerde çocukların oyun oynamaya daha çok vakit harcadığının farkındasınızdır. Geçen yıl ilki düzenlenen Bombom Dünya Kupası 2012 yılında da başlıyor.  Bombom Dünya Kupasına hazırsanız Krallık sizi bekliyor.  Eğlenceli olacağa benzeyen şenlikte oyuna giriş yapanları hoparlör, sentezleme taşı, kutsallık sembolü, yüzük gibi sürpriz hediyeler bekliyor.

8-17 Mayıs tarihleri arasında dağıtılmaya başlanacak hediyeleri kazanmak için oyuna giriş yapmanız, yarışma katılım madalyası toplamanız gibi bazı kuralları gerçekleştirmeniz gerekiyor. 14-20 Mayıs tarihleri arasındaki haftalık sıralamada ilk 10 kişi arasına giren bombom oyuncusu en iyi silah ile ödüllendirilecek.

Bombom: Yaratıcılık Durağı Yarışması

337.com tarafından online oyun piyasasına sürülen Bombom yeni düzenlenen Yaratıcılık Durağı adlı yarışmasında hediyeler dağıtmaya hazırlanıyor. 11 Kasım 2011 ve 11 Şubat 2012 tarihleri arasından devam edecek olan yarışmada oyuncuların sunduğu yaratıcı düşünceler değerlendirmeye alınacak.
Oyun ile ilgili yeni düşüncelerini sunan ve dereceye giren oyuncular çeşitli hediyeler ile ödüllendirilecek. Yarışmanın ilgi çekici tarafı ise oyuncuların diledikleri özellikleri oyuna gerçekten ekletebilme şansına sahip olmaları. Bu yarışmada oyun için yeni donanımlar, giysiler, haritalar, silahlar ve karakterler tasarlayabilirsiniz.
Facebook’ta düzenlenecek olan yarışma “beğen” sayısına ve diğer oyuncuların yorumlarına göre değerlendirilecek. Yurtdışındaki adı DDTank olan  Bombom’un Türkiye’ de 2,5 milyondan fazla oyuncusu mevcut.
Basitçe tanımlarsak bulunduğun yerden en uygun silahla rakibini vurma amacı ile oynanan oyunun temel fizik kurallarına dayandığını söyleyebiliriz. Bu yüzden oyuncuların koordine etme ve odaklanma yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olan Bombom’un yaratıcılık ile ilgili bir yarışma düzenlemesi pek de şaşırtıcı değil. Ayrıca yarışmaya katılmak için çizim yeteğinizin olması gerekmiyor fikirlerinizi anlatarak da yarışmaya katılma şansınız var.
Yarışma hakkında detaylı bilgi için 337.com veya Facebook etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Henüz Bombom üyesi değilseniz hemen üye olmak için buraya tıklayın.

Oyun Oyna ve Lamborghini Kazan!

Oyunkolu.com flash oyun sitesi tarafından hazırlanan ve sadece Oyunkolu Oyunları Facebook uygulamasını takip eden kullanıcıların kazanabileceği uzaktan kumandalı Lamborghini yarışmasına katılmak ister misiniz? Tamamen ücretsiz bir şekilde sadece puan kazanarak uzaktan kumandalı Lamborghini kazanabilirsiniz. Ücretsiz kayıt olmak ve Lamborghini kazanmak için buraya tıklayınız.

Stoklarımızda yer alan uzaktan kumandalı sarı Lamborghini Gallardo Superleggera araba, yapılacak olan yarışma sonucunda ilk sırada yer alan oyuncuya tamamen ücretsiz bir şekilde gönderilecektir. Tek yapmanız gereken yarışmaya katılmak ve diğer oyunculardan daha fazla puan kazanmaktır. Özellikle bakugan oyunları, zuma ve friv oyunları büyük ilgil görüyor.

Yarışmaya Katılmak için;

 • Yukarıda verilen “Ücretsiz Kayıt Ol!” linkine tıklayarak yarışmaya katıl,
 • Belirtilen tarih aralığında en yüksek puanı topla,
 • Uzaktan kumandalı Lamborghini kazan.

Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 21 Haziran 2011 Salı günü 17:00 başlayan yarışma 15 gün sonra yani 5 Temmuz 2011 Salı günü 17:00’da bitecektir. Daha önce puanı bulunanların puanları yarışmaya dahil edilmeyecek ve sadece belirtilen tarihler arasında kazanılan puanlar dikkate alınacaktır.

Nasıl Puan Kazanılır?

 • Davet ettiğiniz arkadaşlarınız uygulamayı kullanmaya başladığında 10 puan kazanabilirsiniz.
 • Oynadığınız her oyun başına 1 puan kazanabilirsiniz. Ancak bu puanı kazanmak için oyun geçişlerinde belli bir süre limitimiz vardır.
 • Bir oyunun altındaki “Facebook Beğen” tuşuna basarsanız 2 puan kazanırsınız.
 • Favorilerinize oyun eklediğinizde 3 puan kazanırsınız.
 • Oyunu bitirdikten sonra oyun hakkında yorum yapmayı onaylarsanız 3 puan kazanırsınız.

Ürün Açıklaması:

Ebat: 17.9 cm x 7.9 cm x 4.9 cm
Ölçek: 1/24
Fonksiyonlar: İleri, Geri, Sol dönüş, Sağ dönüş, Dur, İleri ışıkları, Geri Işıkları.
Özellikler: Gerçek araba dizaynında yapılmış enjeksiyon kalıp baskı.
Araç 3 adet – Kumanda 2 Adet AA kalem pil ile çalışmaktadır. Paket içerisinde pil bulunmamaktadır.

2011 Bombom Dünya Şampiyonası


14 Haziran salı günü 2011 Bombom Dünya Şampiyonası açılışına 20.000’den fazla oyuncu katılması bekleniyor. Bu yarışma dünya çapındaki 7.5 milyon Bombom oyuncusu için büyük bir etkinlik olacaktır. TR.337.com adresinde büyük ilgi gören yarışmanın sponsoru Beijing ELEX Teknoloji Limited Şirketi. 2011 Bombom Dünya şampiyonası toplamda 25 ülkede düzenlenecek ve 3 eleme turu olacak. Bu eleme turlarında seçilen en iyi 3 oyuncu ülkelerini Çin’de temsil edecek. Ülkesini temsil edecek olan elit oyuncular en iyi oyuncu ünvanını alabilmek için Çin’de bulunan Dünya’nın en büyük dijital eğlence exposu China Joy‘a gidecek.

Bombom şirin karakterlerin olduğu ve dünya çapında 7.5 milyon oyuncuya sahip büyük bir online oyundur. Şirin arayüze ve masalsı manzaralara sahip oyun birçok çeşit kıyafet, gözlük, şapka ve elbiseyi içeriyor. Yarattığınız ve geliştirdiğiniz karakteri istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Bu özelliği ile kız oyuncuları çeken Bombom aynı zamanda savaş sırasındaki özel efektleri ve yetenekli savaşlar sistemiyle erkek oyuncularında ilgisini çekmektedir.

2011 Bombom Dünya Şampiyonası Başvuru Tarihleri

 • 6-12 Haziran: Başvuru
 • 13 Haziran: Gruplandırma Şeması Duyurusu
 • 14-19 Haziran: Hazırlık Yarışması ve Türkiye Top 35 Seçimi
 • 20-23 Haziran: Yarı Final ve Türkiye Top 16 Seçimi
 • 24-26 Haziran: Final ve Türkiye Top 3 Seçimi

Audi TT Hediye Çekilişi Sonucu

Oyunkolu.com Audi TT ÇekilişiOyunkolu.com olarak bizi takip eden kullanıcılarımıza birbirinden güzel ürünler hediye etmeye devam ediyoruz. Her seferinde bir öncekinden farklı bir ürün ile karşınızda olacağız. Çekilişlerden haberdar olmak için blog sayfamızı veya Oyunkolu facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

Oyunkolu Facebook sayfasına katılmak için buraya tıklayınız.

Oyunkolu.com Audi TT hediye çekilişine katılan toplam şanslı numara, 94 adet. 27 Eylül’de başlayarak 1 Ekim Cuma günü 12:00’da biten çekilişi 51 şanslı numarasıyla Ömer Altınay kazanmıştır.
Okumaya devam et

Oyunkolu.com Lamborghini Çekilişi Sonucu


Oyunkolu.com hediye çekilişlerine devam edeceğini sizlere duyurur. Hediye çekilişlerini takip etmek ve birbirinden güzel hediyeler için şansınızı denemek istiyorsanız bizim takip etmenin en kolay yolu Facebook Oyunkolu sayfasına hayran olmak. Böylelikle çekiliş haberlerini herkesten önce öğrenebilirsiniz.

Oyunkolu Facebook sayfasına katılmak için buraya tıklayınız.
Okumaya devam et

Oyunkolu.com ile Lamborghini Gallardo Kazan!


Oyunkolu.com olarak bizi takip eden kullanıcılarımıza birbirinden güzel ürünler hediye ediyoruz. Sadece yorum yaparak ürün kazanmak istermisiniz? Her seferinde bir öncekinden farklı bir ürün ile karşınızda olacağız. Çekilişlerden haberdar olmak için blog sayfamızı veya Oyunkolu facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

Oyunkolu Facebook sayfasına katılmak için buraya tıklayınız.

Stoklarımızda bulunan sarı Lamborghini Gallardo Superleggera Uzaktan Kumandalı arabayı hediye çekilişini kazanan takipçimize vereceğiz. Hediye çekilişine sadece yorum yaparak katılabilirsiniz. Aşağıdaki bilgileri okuyarak hediye çekilişine katıldıktan sonra Oyunkolu.com da bulunan en güzel araba oyunları ve yarış oyunlarını oynayabilirsiniz.
Okumaya devam et

Ben 10 Mania Türkiye Etkinlikleri

Ben 10 mu olmak istiyorsun?
Televizyona çıkmak ister misin?
O zaman bu eğlenceyi kaçırma: Ben 10 Mania!

Ne Yapman Gerekiyor?
Aşağıda hangi şehirde ne zaman olacağı yazıyor. Bu etkinliklerden birine gelmelisin. Etkinlikler sırasında hem Ben 10’u daha detaylı tanıtacağız hem de seni Ben 10 görünümünde kameraya kayıt edeceğiz.

Daha sonra 30 finalist çocuk için www.ben10imben.com sitesinde oylama yapacağız ve sonunda biri Ben 10 karakterlerine dönüşmüş olarak ekranda gösterilecek.

Ben 10 Mania hangi şehirde ne zaman yapılacak?
Okumaya devam et