Etiket arşivi: yetenek oyunları

Swing Copters – En Zor Oyun

Swing Copters

 

Flappy Bird oyunun yapımcısı tarafından geliştirilmiş olan Swing Copters oldukça zor bir oyun olduğundan dolayı Flappy Bird oyunlarından daha fazla zor olduğunu idda eden oyuncularımız olmuştur. Oldukça sinir bozucu bir oyun olduğundan dolayı oyuna katıldığınızda bir çok engeller ve tuzakları karşınıza alarak onlara karşı mücadele vereceksiniz. Küçük bir helikopter ile engelleri aşabilmek için çok hızlı refleks kullanmalısınız. Yetenek Oyunlarımız içerisinde bulunmakta olan oyunun videosunu sizleri için www.oyunkolu.com ekibi olarak hazırladık ve sizlerin oyun hakkında bilgi almanıza yardımcı olduk. Aşağıda izleyecek olduğunuz videonun içerisinde oynadığımız oyunu izleyerek kendiniz oynarken örnek alarak oynayabilirsiniz.

Okumaya devam et

Futbolcu Kartları – En iyi Futbolcu Takımını Kurun

Harika bir strateji oyunu sizi bekliyor. Yeterince hızlı ve pratik misiniz?Futbolcu Kartları

Futbolcu kartları her küçük çocuğun geçtiğimiz yıllarda biriktirdiği harika ve eğlenceli kartlardan ibarettir. Oldukça çeşidi bulunan bu kartlar genellikle tek satılması yerine bir sakızın ya da  sakız benzeri şekerlerin içinden çıkmaktadır. Bu şekilde yavaş yavaş biriktirilen kartlarla çocuklar arasında oyunlar oynanmakta ve kartı güçlü olan kişi kazanmaktadır. Futbolcu kartları oyununun en eğlenceli yanı ise ne kadar az kartınız olursa olsun şansınız yaver giderse karşınızdaki kişinin tüm kartları alabiliyor olmanızdır. Futbolcu kartları bir süre boyunca oldukça popüler bir hal almış ve çocukları en büyük eğlencesini oluşturmaktaydı. Ancak bir süre sonra elbetteki bu kartlarda önemini yitirmiş gibi görünüyor.

Kartların oldukça fazla çeşidi bulunması ve her dönem yeni kartların boy göstermesi eski zamanlar içinde çocukların başka oyunlar oynamasına yardımcı olmuştur. Kimi zaman futbol kartları biriktirildiği gibi kimi zamanda arabaların ya da çizgi film karakterlerinin bulunduğu kartlar biriktirilmiştir. Kartların üzerinde karakterlere ya da arabalara ait güç istatistikleri bulunmakta ve böylece en güçlü olan kartı atan kişi diğer kişinin attığı kartı kazanmaktadır. Oyun bu şekilde devam etmiş ve her kişinin elinde bulunan kartlar her oyunda çoğalmış ya da azalmıştır. Eğer siz de bu zevki tatmadıysanız ya da zamanında oynamış ancak keyfine doyamadıysanız sitemizdeki yeni oyunda istediğinizi bulabilirsiniz.

Okumaya devam et