Fifa 14 Demo İndir

Fifa 14 Demo

Erkeklerin en çok ilgi duyduğu spor dallarından birisi olan Futbol şüphesiz ki bilgisayar ve konsollarda da çok fazla ilgi görüyor. Dünyada en çok ilgi gören futbol oyunlarından PES ve Fifa her yıl yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. 24 Eylül 2013 tarihinde satışa sunulacak olan Fifa 14’ün geçtiğimiz günlerde demo versiyonu PC için indirilebilir hale geldi. Yayıncılığını Electronic Arts’ın yaptığı Fifa 14’ün ücretsiz olarak demo versiyonunu indirmek için bilgisayarınızda Origin isimli programın yüklü olması gerekiyor. 16 MB boyutundaki Origin’i aşağıdaki görsele tıklayarak Tamindir üzerinden indirebilirsiniz.

origin indir

 

Origin’in indirip bilgisayarınıza yükledikten sonra öncelikle bir Origin hesabınıza ihtiyacınız var. Eğer Origin’e üye değilseniz kolayca üye olabilirsiniz.  Üyelik bilgileriniz ile Origin’e giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları izleyerek bilgisayaraınıza Fifa 14 Demo’yu indirebilirsiniz.

Fifa 14 için inceleme, haber, video gibi tüm gelişmeleri Tuıruncu Levye’deki  Fifa 14 sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Yukarıdaki resimde de göreceğiniz gibi Origin’i ilk açtığınızda karşınıza gelen FIFA 14 PC Demo görseli dikkatinizi çekecektir. Messi’nin kapak olarak kullanıldığı Fifa 14 görseline tıkladıktan sonra aşağıdaki işlemleri uygulamalısınız.

 

Ayrıca Fifa 14 için hazırlanan ve yine yıldız futbolcu Messi’nin yer aldığı reklam videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Messi’li FIFA 14 TV Reklamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir