FIFA 14 İlk Oynanış Videosu

fifa-14

Herkesin merakla beklemekte olduğu FIFA serisinin bu seneki versiyonu FIFA 14’ün çıkış tarihi oldukça merakla beklenirken, hayranları için ilk oynanış videosu paylaşılarak oyun hakkında belirli fikirlerin elde edilebilmesi şimdiden sağlanmak istendi. Oynayanlar tarafından oldukça beğenilen FIFA 14‘ün yakında çıkış tarihinin de açıklanması bekleniliyor.

Öncelikle video içerisinde Almanya’dan ve İngiltere’den iki oyuncunun kapışmasını izleyeceksiniz. Almanya’lı oyuncu Barcelona’yı alacak. Bunun almasının sebebi de Neymar’ın takıma gelmesi olduğunu ve onun oldukça iyi bir oyuncu olduğunu savunması. İngiltereli oyuncu ise Manchester City’i alıyor ve kendine özel olarak kullandığı bir takım anlayışı bulunuyor. Öncelikle Manchester City ile gayet başarılı biçimde Barcelona karşısında durduğunu söyleyebiliriz. Barça her ne kadar bir kaç pozisyonu deneyemese de, gayet çekişmeli biçimde kişilerin arasında gerçekleştirilen maç penaltı atışlarına kalıyor. Ve Almanyalı oyuncu penaltı atışlarında Barça’nın maçı kazanmasını sağlıyor. Sonraki maçlarda farklı kişilerin  karşılaşmasını izleyeceksiniz.

Bize göre son müdahele ve paslaşmanın oldukça muhteşem olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca görüntü çok iyi ve futbolcular tarafından topa gerçekleştirilen müdaheleler hemen hemen neredeyse gerçeğe yakın olarak sergilenebiliyor. Futbolcular ile oldukça estetik hareketler yapılabilmek ile birlikte ara paslarında oldukça güzel biçimde gerçekleştirilebildiğini şimdiden söyleyebiliriz.


FIFA 14 için 38 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı
Yakında meraklıları için çıkış tarihi açıklanacak ve oyunu almak için kuyrukların oluşacağını söyleyebiliriz. FIFA hayranlarının beğenecekleri oyunlardan biri olacağını düşünüyoruz. Özellikle de kendini geliştirmeye devam ettiği için. Ayrıca oyunkolu.com üzerinde yer alan FIFA 14 linkinden bu oyunun flash versiyonunu oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir