Football Manager 2014 Maç Motoru Görüntüleri

football manager 2014

Hayranları tarafından merakla beklenmekte olan Football Manager 2014 oyunu pek çok yeniliği beraberinde getirmektedir. Beta aşamasında olan Football Maganer 2014 maç motoru görüntülerini içeren videoyu sizler için paylaşmak istedik. Videoyu izleyerek 3D olarak maçların oynanması esnasında verilen canlı izleme izleme seçeneğini görebileceksiniz.

Beta aşamasındaki maç motorunun çekilmiş videosu olduğunu düşündüğümüzde çıkacak oyunda daha gelişmiş bir yapının olması muhteşem görüntülerle menajerlik yapma imkanı elde edeceksiniz. Şu an için beta görüntülerinde bazı sorunların yer aldığını söyleyebiliriz. Futbolcuların müdahaleleri ve maç içerisindeki koşturmaları oldukça kötü bir yapay zekaya sahip gibi görünüyor. Fakat tabi ki, beta sürümünde böyle bir şeyin olması gayet doğal diyebiliriz. Ama gözümüze çarpmış olması nedeniyle sizlere de söylemekte yarar olduğunu düşündük.

Paslaşmaların bazı zamanlarda çok iyi bazı zamanlarda oldukça kötü göründüğünü söylemekte fayda var. Ama bu görüntüleri FIFA ya da PES oynuyormuş gibi yargılamamak gerekiyor. Çünkü FM serisi ilk çıktığı zamandan bu yana kendini geliştirmeye devam etmiştir. İlk olarak 2D görsel topcuklarla CM4 serisinde geçiş yapmış olan oyun oldukça beğeni kazanmıştı. 3D görselliğiyle birlikte daha da beğenilmeye devam edileceğini düşünüyoruz. Oyunun 31 Ekim’de oyuncular tarafından satın alınabilmesi için raflarda olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir