Futbol Aşkı – Engelleri Aşın Gol Atın

Karşınıza gelen tüm rakipleri aşarak ilerlemek ve kaleye gol atarak galip siz olmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken oyunun sizlere belirttiklerini uygulamak!Futbol Aşkı

Sezer daha çok küçük bir çocuktu, futbol onun için için gerçekten paha biçilemez bir bağımlılıktı. Tam anlamıyla buna futbol aşkı adını da verebiliriz. Sürekli olarak maç izler, maçtaki heyecanını ailesi ile paylaşmak isterdi. Futbol onun için vazgeçilmezdi; odasının her tarafını futbol posterleri ile kaplamıştır. Hatta yatarken bile futbolcudan imzalı bir futbol topuna sarılıyordu. Ailesi belki de bu durumda sıkılmıştı çünkü bazen derslerini bile aksatabiliyordu. Fakat o çocukta olsa duruma çok hakimdi ve bunu ileride yapacağı bir iş, ideal olarak düşünüyordu.

Zaman böyle hızlı bir şekilde akıp geçiyordu. O çok fazla futbol izlediği ve her şey hakkında bilgi sahibi olduğu için durumlar biraz farklıydı. Sokakta maç yapıldığında herkes mahallenin kurallarına uyardı ve o şekilde davranırdı. Ama Sezer gerçek futbol kurallarının uygulanmasını istiyordu. Bu nedenle de onun hareketleri her ne kadar doğru olsa da normal karşılanmıyor, Sezer oyunlardan dışlanıyordu. Bu onu çok üzüyordu fakat yapabileceği bir şey yoktu. Futbol oyun da olsa kurallarına göre oynanmak zorundaydı. Seneler boyu aynı mahalle de oturduğundan artık Sezer gibi arkadaşları da büyümüştü ve onlarda futbolun kurallara göre oynanması gerektiğinin bir hayli fakındaydı.  Sezer ile beraber mutlu, eğlenceli günler onları bekliyor.

Futbol Aşkı

Peki sizde futbolu kurallarına göre mi oynuyorsunuz? Kuralsız bir futbolun içinde olmak sizleri huzursuz mu yapıyor? Öyle ise sizleri bu oyunu oynamaya davet ediyoruz. Kurallara uymayan oyuncuları atlatmak sizin elinizde! Oyuna başladığınızda formanızı, takımınızı ve saç tipinizi belirlemeniz gerekiyor. Buraya kadar her şey kolay.. Oyun içinde yapmanız gereken şeyler zaten sizlere otomatik olarak gelecektir fakat bu görevleri ustalıkla yapmanız gerekiyor.

Futbol Aşkı

Top sürekli sizin ayağınızda olacak ve sizlere doğru koşan rakipleri geçeceksiniz. Futbol oyunları içinde çok kez oynanmış olan bu oyunda size örneğin aşağı komutu gelecektir. Rakip tam sizlere yaklaştığı anda sizlere söylenen tuşa basmanız gerekmektedir. Sürekli olarak hata yaptığınızda oyuncunuz büyük yaralar yüzünden oyuna devam edemeyecektir ve böylece sizde baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Yukarıda ibre tam gol yazısının üstüne geldiğinde hızlıca boşluk tuşuna basmanız gerekiyor, bunu yaparak gol atmış olacaksınız.

Bir incelemeyi daha böylece tamamlamış olduk. Oyunkolu.com ekibi olarak oynayacağınız her oyun için iyi eğlenceler dileriz, bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir