Futbol Ateşi – Futbolda fark yaratın!

Neredeyse tüm erkekler futboldan hoşlanır, hatta bayanlar bile!  Ancak standart olandan değil, farklı olandan..

Geçmişten şimdiye kadar her zaman standart futbol oyunları oynandı. Oyunların kalitesi, grafikleri ne kadar ileri düzeye çıkarılsa da sistem aynı kaldığından bir süre oyunlar önemini yitirmektedir. Bu yüzden değil midir küçük Futbol ateşiyaşlarda mahallede daha değişik top oyunlarının da oynanması? Siz değerli oyuncularımıza, takipçilerimize bu kez alışılmışın dışında olan futbol ateşi isminde ki oyumuzu sunuyoruz. Bu kadar fark yaratan ne diye soracak olursanız oyunun normal bir futboldan tamamen farklı olduğunu söyleyebiliriz. Koşa koşa gol atmak yerine bu kez rakiplerinizden kaçacaksınız ve bu şekilde gol atmış olacaksınız. Oyunun başlangıç bölümünde 1 rakip ile başlıyorsunuz amacınız rakiplerinize sürekli yakalanıp sağlığınızı kaybetmeden yerde duran plakları toplamaktır.

Yeni başlayan bir oyuncu için ilk bölüm bile zor gelebilir fakat sonrasında sizlerin ne kadar zorluklar beklediğiniz henüz bilmiyorsunuz. Oyunun standart futbolun dışında kalan en büyük kısmı ise rakiplerin sürekli artmasına bağlı olarak artan heyecanınız!

Bir bölüm için gerekli olan plakları topladıktan sonra gol atmış olacaksınız. Otomatik olarak diğer bölüme geçeceksiniz, her bölümün sahası farklı olduğundan oyundan hiç sıkılmayacak hatta tam aksine daha büyük bir zevkle oynayacaksınız.

 

Futbol ateşi

 

Peki sadece bu kadar mı? Neden bu oyunun adı futbol ateşi ? Çünkü oyunun temel amacında rakiplerinizden kaçarken aynı zamanda ateşlere dokunmamak vardır.  Rakiplerinizin size çarpıp yere düşürmesinde sağlık puanınız düştüğü gibi ateşlere çarpınca da aynısı gerçekleşmektedir. Bu nedenle sürekli yukarıdan düşen ateşlerden de hızlı bir şekilde kaçmanız gerekmektedir. Sizlere vereceğimiz en iyi tavsiye ise şu şekilde olacaktır; rakip oyuncular sizlere yaklaşmadan önce zıpladığınızda yere düşürülme ihtimaliniz çok yüksektir. Üstünüze kaç oyuncu gelirse gelsin tam geldikleri anda zıplama tuşuna basarak yükseklere çıkmak sağlığınızı korumanız için en iyi yöntemdir. Bunun yanı sıra rakibinizi şaşırtabilirsiniz.

Futbol ateşi

 

Oyun kontrolleri için belirlenmiş yön tuşlarından sağ ve sol tuşlarını oyun düzenine göre çok daha hızlı bir şekilde kullanırsanız kaçmanız daha kolay hale gelmiş olacaktır. Unutmayın ki onlar sizden daha zeki değil.. Sadece daha iyi oyunculuk yaparak size sunulmuş dolu dolu bölümleri geçebilirsiniz.

Zamanın nasıl geçtiğini anlamasak da bir oyun incelemenin daha sonuna geldik. Oyunkolu.com ekibi olarak sizlere oyunlarımız hakkında bilgi vermekten büyük şeref duymaktayız. Bizleri takip ettiğiniz ve oyunlarımızda memnuniyetinizi bildirdiğiniz için teşekkürlerimizi eder, iyi eğlenceler dileriz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir