Geleceğe Dönüş Bilgisayar Oyunu

Gelecek DönüşGeleceğe Dönüş filmini konu alan bilgisayar oyunu yakında oyunseverlerin beğenisine sunulacak. Oyun yapımcısı Telltale Games 25. yıl kutlamalarında yeni oyunu Geleceğe Dönüş için çalıştıklarını duyurdu.

Telltale Games, oyunun hem Geleceğe Dönüş serisinin hayranlarını hem de tüm oyunseverleri etkilemesi için büyük çaba harcadıklarını belirtti. Herkesi memnun edebilmek için filmde Doktor Emmentt Brown karakterini canlandıran Christopher Lloyd ile anlaşıldı. Oyundaki doktor karakterini yine kendisi seslendirecek. Böylece filmdeki ses tonu oyunda da yakalanmış olacak. Aynı zamanda Geleceğe Dönüş filmi ile akıllara kazınan efsane araba Delorean’ı da birebir oyuna aktarmak için telif hakları konusunda anlaşmaya varıldı. Filmin senaristi olan Bob Gale, oyununda danışmanlığını yaparak senaryosunu hazırlayacak.

Eskiye baktığımızda oyundan filme veya filmden oyuna yapılan uyarlamalar gerçeği kadar başarılı olamamıştı. Geleceğe Dönüş bilgisayar oyunu 2011 gelmeden piyasada olacak. Bu kez yapılan titiz çalışmaların sonucunu hep birlikte göreceğiz.

Geleceğe Dönüş Bilgisayar Oyunu” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir