God of War 4 Multiplayer Mod

PlayStation kullananlar tarafından yakından takip edilen God of War serisinin yeni sürümü yakında oyunseverler ile buluşuyor. PS Magazine tarafından yapılan habere göre yeni God of War 4 multiplayer moduyla beraber sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Resmi PlayStation dergisi yakın bir tarihte God of War 4 için bir açıklama yapmış ve oyunun giriş seviyesinde tamamlandığını belirtmişti. Ancak şu sıralarda oyuncular arasında bir söylentiye dönüşen yeni bir gelişme var. God of War 4’ün multiplayer modu olması bekleniyor. Oyun yapımcıları tarafından henüz yapılan bir resmi duyuru yok ancak bir sürpriz olduğunu dile getirmişlerdi.

Resmi bir açıklama olarak görülmeyen PSM3 dergisinin haberine göre God of War 4 multiplayer olarak oyuncularla buluşacak. Savaş tanrısı Kratos 2012 yılı içerisinde konsollara girecek gibi gözüküyor. PSM3 dergisi haberin kaynağını açıklamazken güçlü bir kaynağı olduğunu ifade ediyor. God of War 4 ile ilgili yakın bir tarihte açıklama yapılacağını duyuruldu.

Sizce God of War PlayStatin 3’ün sahip olduğu en güçlü oyun mu?

God of War 4 Multiplayer Mod” hakkında 2 yorum

  1. ali ozdemir

    mükemmel bir oyun gerçekten hic bir oyun eline su dökemez bana gore butun serısını oynadım herkese ısrarla tavsiye ediyorum emegi gecen tum arkadaslara tşkler ederım

  2. recep aydemir

    on numara bir oyun hiç bir oyun bu kadar sürükleyici olamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir