Goodgame, Empire: Four Kingdoms Yayınlandı!

Dünyanın önde gelen online oyun firması Goodgame milyonlarca üyeye sahip olan Goodgame Empire ve Goodgame Big Farm oyunlarından sonra şimdi de akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz Empire: Four Kingdoms ile karşımızda. iOS ve Android işletim sistemine sahip bütün cihazlardan kolayca ulaşabileceğiniz Empire: Four Kingdoms üreticisinin diğer oyunlarının da olduğu gibi strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Kendi imparatorluğunuzu kurarak diğer imparatorluklardan daha üstün olmak için çabalamanız gereken oyunda 4 krallığın en büyüğü olmak için imparatorluğunuzu geliştirmelisiniz. İmparatorluğunuzu geliştirmek için birçok kaynak türünü depolayıp ekonominizi güçlendirmelisiniz. Diğer imparatorluklara savaş açmak için kendi ordunuzu kurabileceğiniz Empire: Four Kingdoms’da kazandığınız savaşlar sayesinde düşmanlarınızın kaynaklarını yağmalayabilirsiniz.

Neredeyse tüm online strateji oyunlarında olduğu gibi Empire: Four Kingdoms’da da arkadaşlarınızla ittifak kurabilir veya tek başınıza çok güçlü bir ordu kurarak tüm oyunculara saldırabilirsiniz. Sahip olduğunuz  kaynaklar ile son teknoloji silahlara ve kendinize yıkılmayacak güçte bir kale inşa edebilirsiniz.

4 büyük kırallığın en büyük imparatorluğu olmak için ücretsiz olarak Android veya iOS işletim sistemi ile çalışan akıllı telefon ya da tablet bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

iOS için Empire: Four Kingdoms İndir

Android için Empire: Four Kingdoms İndir

Goodgame, Empire: Four Kingdoms Yayınlandı!” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir