GTA 5 (Grand Theft Auto) Tüm Bölümler

GTA 5

 

Son zamanların en güzel bilgisayarxbox 360, PS oyunlarından birisi olan GTA 5 oyununu incelemek için özel olarak bir sunum hazırlamış bulunmaktayız. GTA 5 bir çok özellikleri yenilenen bir oyun olduğundan dolayı bir çok oyuncunun ilgisini çekmiş durumdadır. Henüz XBOX cihazında oynanmakta olan oyunun tasarımları bittikten sonra bilgisayar ve PS cihazlarında oynayabilecek olan oyuncuların oyunu beğeneceğinden eminiz. Oldukça farklı görevleri bulunmakta olan oyunda 3 ayrı karakteri ayrı ayrı görevler ve bölgelerde kullanabiliyor ve onların her biri için ayrı çaba sarf etmeniz gerekmektir.

 

Grand Theft Auto serilerinin en son versiyonu olan Gta 5 son derece büyük bir ilgi ile oyuncuların tam olarak hayal dünyasına dalabilmelerini sağlayan oyun üreticileri kendilerine düşen görevi yaparak güzel bir oyun ile 2014 yılında karşımıza çıkmaktadırlar. Gerek görsel gerek ise zorlukları ile oyuncuları büyük bir format beklemektedir. Oyun içerisinde karakterlerini her birisi ayrı görevler yaparak kendilerinin şehir içerisindeki kariyerini geliştirmeye çalışmaktadır. Ayrı ayrı karakterler ile yapacak olduğunuz görevlerde zorlu anlar yaşabilir ve dostlarımızın kullanıcıları olarak onların kariyerlerine yardımcı olabilirsiniz.

www.turunculevye.com sitesinin hazırlamış olduğu GTA 5 Oynuyorum videolarını izleyerek oyunu tam olarak anlayabilir ve aşağıda paylaşmış olduğumuz birinci bölümden nasıl oynanacağı hakkında geniş bir bilgi alabilirsiniz. Gta serilerini seviyor ve maceraları sizlerde keyif ile yaşamak istiyorsanız videolarımızı izlemenizi tavsiye ediyoruz.

İzlediğiniz videonun kanalında tüm bölümleri videolarını bulabilir ve GTA 5 hakkında ne merak ediyorsanız bu videolar içerisinde bulabilirsiniz. oyunkolu.com olarak siz oyuncularımız ve takipçilerimiz için yılın en bomba oyununu paylaşmak istedik, Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle hoşçakalın.

GTA 5 (Grand Theft Auto) Tüm Bölümler” hakkında 6 yorum

  1. mustafa bayhan

    çooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk gggggggggggggggggggüüüüüüüüüüüüüüüüzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir