GTA 5 PC Versiyonu Ne Zaman Çıkacak?

Grand Theft Auto V oyunseverlerin uzun ve sabırsız bekleyişlerinden sonra piyasaya çıkmış ancak piyasaya sürülen oyun versiyonları sadece konsol oyuncuları için hazırlanmıştı. PC kullanıcılarının bekleyişleri biraz daha mı uzayacak yoksa beklentileri karşılıksız mı kalacak bununla ilgili oyun üreticisi RockStar Games tarafından çok net bir açıklama yapılmamıştır. Ancak üretici firmaya yakın olan dağıtıcı firmalardan alınan bilgiler de GTA 5 PC versiyonu çok yakında tüm dünyada aynı anda piyasaya sürüleceğinden bahsediliyor. Bu söylentiler ile biraz olsun rahatlayan PC oyuncularının heyecanlı bekleyişleri devam etmekte. 20. yy’ın sonlarında piyasa çıkarılan serinin ilk oyunundan itibaren oyuna olan ilgi her geçen yıl ve her yeni oyunda daha da artmış. Günümüz gençleri arasında fenomen hale gelmiştir. Yılların getirdiği ve teknolojinin getirdiği yeniliklere gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında gösterebilecek bu oyunun PC versiyonun bu kadar istenmesi ve beklenmesi belkide bu şekilde açıklanabilir.

Son olarak karamsar oyunseverlere seslenerek GTa 4’de piyasaya ilk çıktığında PC sürümü çıkmayacak deniliyordu. Ancak daha sonra Rockstar Games tarafından PC sürümü piyasaya sürüldü. Bu sürüm içinde aynı şekilde bir strateji izleyen firmanın en yakın zamanda oyunun PC sürümünüde piyasaya çıkacağına inanıyoruz.

Ayrıca TuruncuLevye.com editörleri tarafından hazırlanan GTA 5 oynuyorum adlı videoları da kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz.

GTA 5 Oynuyorum – FreeRoam 1080p

GTA 5 PC Versiyonu Ne Zaman Çıkacak?” hakkında 13 yorum

  1. yiğit tutar

    bu oyun çok süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  2. mert aydoğan

    sevgili gta senin oynadığın oyunları izledim seni çok seviyorum

  3. ismail çağatay

    bence bu oyun çoooook güzelllllllllllllllllllllllllllllllllll…………

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir