GTA Efsaneleri

Grand Thief AutoHer GTA oyununda birçok ilginç yönler bulunuyor. Özellikle GTA San Andreas’ta, oyundaki alan oldukça büyük olduğundan bahsedeceğimiz ilginçliklerde fazla sayıda var.

Gizli “Pay ‘n’ Spray Shop”

Haritada işareti bulunmayan bir araç boyama yeri bulunuyor. Bu yeri bulduğunuzda aracınızı içeriye sokmanıza gerek yok. Sizden araç tamiri ve boyama için ücret alıyor ancak kamera yön değiştirmiyor. Tıpkı yol kenarında bekliyormuşsunuz gibi işleminiz tamamlanıyor. Oyun hatası gibi gözüken bu yerde ayrıca başka bir sorun daha var. Garaj kapısında bulunan açıklığı farketmezseniz sonsuz bir yuvarlanmaya giriyor ve sürekli yuvarlanıyorsunuz.

Gant Köprüsü

En büyük ve uzun köprü olan Gant köprüsünün en üst noktasına çıkmayı başarabilirseniz, burada yapımcılar tarafından eklenmiş bir mesaj karşılaşıyorsunuz: “Burada gizli bir şey yok. Geri dönün!” Köprünün ayağında ise yapımcılar tarafından yazılmış ve tamamen köprüyle ilgili yazılar bulunuyor.

Los Santos Plaza

Şehirde bulunan Los Santos Plaza’da biraz geçerseniz, plazada bulunan birkaç heykel göreceksiniz. Ortada bulunan heykel biraz uygunsuzdur ve diğer heykeller ona şaşkınlıkla bakmaktadır.

Rakipsiz

San Fierro bölgesindeki Hippy Shopper yakınlarında bir savaş anıtı bulunmaktadır. Bu anıtın üst kısımlarında bulunan mezar taşında, “R.I.P. Opposition 1997 – 2004” yazıyor. Burada Rockstar, 1997’de ilk GTA oyunu yapıldığından beri ona benzemeye çalışan firmaların yerin dibini boyladığını resmediyor.

True Grime

Şehirde bulunan bazı panolarda GTA ile benzerlikleri bulunan True Crime: Streets of LA ile dalga geçiliyor.

Zero’s RC Shop

Zero’nun dükkanına girdiğinizde Tommy Vercetti’nin (Grand Theft Auto: Vice City oyunundaki baş karakter), Lance Vance’in (Bir uyuşturucu satıcısı) ve Manhunt’ın kahramanı James Earl Cash’in figürlerini satın alabilirsiniz.

GTA Efsaneleri” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir