Güzellik İksiri – Bir Prenses Yaratın

Harika bir iksir yaparak yine harika bir prenses yaratmak ister misiniz? Her şey sizin elinizde!Güzellik İksiri

Küçük yaşlar eğer çok hikaye okuduysanız ya da çok çizgi film izlediyseniz mutlaka ki bir cadının olduğu yerde bir prensesin, bir prensesin olduğu yerde de bir cadının olduğunu biliyorsunuzdur. Kötü kalpli cadılar her zaman prensese ne yapmak isterse istesin, bu hikayeler içinde prenses ya çok daha güzel olmakta ya da güzelliğini koruyabilmektedir.  Bir açıdan bir çok kişiye saçma geliyor olsa da aslında bu hikayelerin altında çok büyük mesajlar yatmaktadır. Genellikle çocuklara, doğrunun ve iyiliğin her kötülüğü aşabileceği anlatılmıştır.

Bu çizgi filmlerdeki prenseslerin büyük bir bölümü hep mutsuzluklara maruz kalmış kişilerdir ve hiç bir zaman mutlu olacaklarını düşünmezler. Bunun altında tabiki ona çok kötü davranan insanlar da bulunmaktadır. Cadılar her zaman prensesi rahatsız etmekle meşgul olmakta çünkü onun güzelliğini ve kudretini kıskanmaktadır. Hep çirkin olarak karşımıza çıkan bu cadılar, prensesi de kendisi gibi çirkin bir hale getirmek için elinden geleni yapar. Hatta bu amaçta sürekli gördüğümüz üzere büyük kazanlarda kaynayan kötü iksirler, güzellik iksiri, değerli iksirler de söz konusu olmaktadır.

Güzellik İksiri

Durum her ne olursa olsun her zaman prensesler galip gelmekte ve bir şekilde kötü cadıyı alt etmeyi başarmaktadır. İyilik insanlara her zaman kazandırdığı gibi bir kötünün de kötülüğünden vazgeçmesini ya da iyilere zarar verememesini sağlamaktadır. Sizlerde her zaman iyi olan kişilerin tarafında olduğunuzu biliyoruz. İyilik size de kazandıracak hayatta her zaman bir adım daha önde olmanızı sağlayacaktır. Peki oyun da olsa bir cadının kazanında kötülük için kaynatılan şeylerle aksini ortaya çıkarmak ister misiniz?

Güzellik İksiri

Kız oyunları içinde çok kez tercih edilen bu oyunda bir çok dil desteği bulunduğu gibi aynı zamanda bir çok prenses de bulunmaktadır. Oyuna girdiğinizde sağ taraftan dile seçeneği yapabilirsiniz. Zaten direk olarak Türkçe başlayacaktır. Cadının kazanının içine etraftaki herhangi 3 eşyayı atıp karıştırdığınızda karşınıza yine Türkçe bir söz ile beraber farklı farklı prensesler çıkacaktır.

Oyunkolu.com ekibi olarak bir oyun tanıtımını daha tamamladık. Çok keyif alacağınızı düşündüğümüz bu oyunda sizlere iyi eğlenceler dileriz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir