Hero 108 Dövüş – Müthiş Kahramanlar ile Dövüş Sanatı!

Birbirinden farklı dövüş sanatı ustasının bulunduğu bu oyunda tüm stresinizi atabilir ve beklemediğiniz kadar çok eğlenebilirsiniz.Hero 108 Dövüş

Gerçek yaşamda dövüş, kavga her ne kadar yanlış olsa da hepimiz bilgisayar üzerinden bunu ilerletmek isteriz. Bunun sebebi vücudun enerjisini atmak isteminden kaynaklanmaktadır.  Eğer sizinde amacınız vücudunuzdaki enerjiyi sanal ortamda atmak ise bu oyun tam da size göre! Oldukça farklı ve her birinin kendine özgü güçlerinin bulunduğu bu karakterleri daha güçlü hale getirmek sizin elinizde. Hızlı  ve çevik hareketlerinizle rakibinizi çok kolay bir şekilde alt edebilirsiniz. Kontroller tam alışık olduğunuz gibi yön tuşları üzerinden yapılmaktadır. Rakibinizin üstünden atlayarak onun hemen arkasına geçebilirsiniz. Hero 108 dövüş oyununun en güzel özelliği ise sizlere özel bir gücün bulunmasıdır.

Düzenli yaptığınız ataklardan sonra sol altta güç çubuğunuz dolmuş olacaktır; bu çubuktaki gücü kullanmak için rakibinize dönük olmanız gerekmektedir. Daha sonra atak yapmak için kullandığınız  tuşların ikisine ve sağ sol oklarına aynı anda bastığınızda özel güç devreye girmiş olacaktır.

Hero 108 Dövüş

Peki bu özel gücünüzü bilgisayara karşı değilde karşınıza çıkan bir dost kahraman üzerinde kullanmak istemez miydiniz? Şaşırmanıza gerek yok,  oyun seçenekleri arasında arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz bir seçenek de bulunuyor. Bu da çizgi film oyunları arasında bulunan bu harika oyunu çok daha harika bir hale getiriyor. Eğer henüz bu oyunu beraber oynayabileceğiniz bir dostunuz yok ise ama siz yinede sürekli oynamak istiyorsanız turnuva seçeneği üzerinden oynayabilirsiniz.

Hero 108 Dövüş

Böylece karşınıza her seferinde daha güçlü, daha farklı rakipler çıkacaktır. Turnuvaları başarılı bir şekilde tamamlayabilmek için dövüş ustası olmaya gerek yok. Sadece yön tuşlarını daha aktif kullanarak zaferin sahibi siz olabilirsiniz. Direk olarak savaşmak yerine zıplayarak ya da yere eğilerek vurmanızı tavsiye ederiz. Düz olarak atak yaptığınızda rakibinizin her an kullanabileceği özel güçten kaçamayabilirsiniz. Daha çok bay oyuncuların oynayacağını düşündüğümüz bu oyunu bayanlarında oynayacağına eminiz. Enerji atmanın ve bu harika oyunu oynamanın herkesin hakkı olduğunu düşünerek şiddetle tavsiye ediyoruz.

Umarız ki hero 108 dövüş oyununu beğenir ve uzun süre oynarsınız. Oyunkolu.com olarak sizlere bu noktada keyifli, enerji dolu oyunlar dileriz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir