Hitman Vahşi Batı – Yüzlerce Düşman Var!

Vahşi batı filmlerini hepimiz severiz, orada ki bir çatışma sırasında ki aksiyon gerçekten seyredilmeye değerdir. Peki bunu bir oyun üzerinde de görmek güzel olmaz mıydı?Vahşi Batı

Vahşi batı filmlerinin güzel yanlarından biri ise gerçekten insanları heyecanda bırakan profesyonel, eskiden kalma silahlarıdır. Orada herkesin silahı konuşur, silahı iyi kullanan ve silahı güzel olan kişi çatışmaların galibi olur. Bir vahşi batıda her zaman bir şey belirlenecek ise nişan alma becerisi daha yüksek olan kişi galip olur. Belki de böyle bir yapıları olduğu için adı vahşi batı konulmuştur. Bu filmlerde oynamamız ya da elimize aynı silahları alıp atış talimleri yapmamız tabiki pek mümkün halde değil ama onların yaşamının etkin olduğu bir oyunu oynamak istemez miydiniz?

Oyuna girdiğiniz zaman biraz beklemeniz gerekiyor yaklaşık 30 saniyelik bir yüklemeden sonra play butonuna basıyorsunuz ve oyun başlıyor. Tepelerde hareketsiz bir şekilde duran düşmanlarınız bekliyor, bunları sıkıca nişan alıp vurmanız gerekiyor eğer iyi nişan alamazsanız yaptığınız atış boşa gidebilir, yaptığınız atışın boşa gitmesi ise kurşun kaybetmenize neden oluyor elbette. Çünkü kurşunların sınırlı sayıda bulunuyor, ortalama olarak bölüme göre değişmediği sürece 12 tane kurşununuz bulunuyor.

Vahşi Batı

Bu nişan oyunları içinde bulunan oyunda dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz bir özellik ise kurşunların sekmesi.. Tıpkı komedi ile dolu olan vahşi batı filmlerindeki gibi attığınız bir kurşun yaklaşık 6 farklı yerden sekebiliyor. Düzgün ve nizamlı bir atış yaptığınızda belkide 5 farklı düşmanı birden vurabilirsiniz. Oyun sadece tek bir ölümle sınırlı değildir; ilerleyip aşabileceğiniz onlarca bölüm bulunmaktadır. Bilgisayarınızda geçmişi silmediğiniz sürece bu oyunu açıp kaldığınız yerden tıpkı bilgisayarınıza kurulu bir oyun gibi devam edebilmeniz gayet mümkündür. Her ilerki bölümde çok daha fazla düşman olacağı için başka bir düşmana attığınız kurşunlar siz istemeseniz bile farklı düşmanları isabet edecektir.

Vahşi Batı

Bunun yanı sıra aynı zamanda oyuna ileri bölümlerde duvarlara bağlı zincirli taşlar ve dinamitler bulunacaktır. Bunlara da isabetli bir atış yaparak düşmanlarınızı alt edebilirsiniz, fakat dikkat etmeniz gereken husus bunların sizlere gelmesine engel olmaktır. Attığınız kurşunlar sizlere gelse bile zarar vermeyecektir fakat oyun içindeki diğer materyaller üzerinize geldiğinde zarar görerek bölümü kaybedebilir ve baştan başlamak zorunda kalabilirsiniz.

Oyunkolu.com ekibince sizlerle bir oyun incelemesini daha tamamladık ve bundan büyük mutluluk duyduk. Bir sonraki incelememizde görüşmek üzere.. Keyifli oyunlar, iyi eğlenceler dileriz..

Hitman Vahşi Batı – Yüzlerce Düşman Var!” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir