İkiz Sakızlar – Arkadaşınızla Yeni Bir Macera!

Arkadaşınız ile yeni bir maceraya başlamak ister misiniz? Bu oyun sizler için hem çok eğlenceli vakit geçirici bir araç olacak hemde dostlarınızla beraber bir şeyler yapmanızı sağlayacak.İkiz Sakızlar

Arkadaşlarla beraber oynanan 2 kişilik oyunlar her zaman çok eğlenceli olmuştur. Bu oyunlar hem süregelen dostluk ilişkilerini güçlendirmiş hemde zaman akışının hatırlanacak değer de ilerlemesini sağlamıştır. Elbette bu doğrultuda seçilen oyun da çok büyük önem taşımaktadır. Daha önceden diğer arkadaşın hoşuna gitmeyecek yada herkes tarafınca beğeni almayacak bir oyun seçildiğinde her şey tam tersine olumsuz yönde ilerleyebilir. Bu nedenle daha önceden arkadaşınıza da heyecan verecek, zamanınızı iyi değerlendirmenin hissini sağlayacak bir oyun seçmeniz gerekiyor.

Tabiki oyunun sizlere sunduğu şartlarda bu konuda çok büyük önem taşıyor. İki kişilik bir oyun olduğundan yapılan hatalar iki katı daha artıyor bu nedenle oyuna yeniden başlayabilmek için uzun süreler beklemek gerçekten çok sıkıcı olabilir. Daha aktif bir oyun olmalı, tek tuş ile hemen yeniden başlama işlemi sağlanmalıdır. Böylece enerjinizi ve konsantrasyonunuzu kaybetmeden oyuna devam edebilirsiniz. Bu oyun aynı zamanda puan sistemine sahip olmalıdır. Aksi halde ilerlenen bu oyunda hiç bir şeyin önemi olmayacak, her iki taraf da ne kadar ilerlerse ilerlesin belli bir yol kat ettiğinin farkına varamayacaktır.

İkiz Sakızlar

Tüm bu kurallara uyan harika bir oyunu oynamak istemez misiniz? Sadece arkadaşlarınızla değil aynı zamanda tek başınıza da oynayabileceğiniz kusursuz bir oyun.. Oyunun yüklenmesi biraz zaman alsa da daha sonrasında çok hızlı bir oyun akışı görülebiliyor.  Oyunun yapısı aslında eskilerden bildiğimiz mario oyununu andırıyor, duvarlara vurarak altın kazanmak ya da tıpkı o oyundaki yaratıklar gibi yapıların bulunması bu oyunu da benzer ve kolay kılıyor.

İkiz Sakızlar

İkiz sakızlar ismini verdiğimiz bu oyunun en iyi tarafı ise arkadaşlarınızla oyunda ilerlediğinizde ikinizden birisi hata yaparsa diğer arkadaşınızın da oyuna kaldığı yerden devam edebilmesi ve hala puan kazanabilmeye devam ediyor olmasıdır. Sadece bu oyun için online bir skor tablosu bulunmaktadır, iki arkadaş olarak oyunu kaybettiğinizde H tuşuna basarak kazandığınız puanı kaydedebilirsiniz.

Oyunkolu.com oyun incelemesi bölümünde, bir incelemeyi daha eğlenceli bir şekilde tamamlamış olduk. Bir sonraki incelememizde görüşmek dileğiyle, bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir