Incredipede – En Pahalı Android ve İOS Uygulaması

incredipede

Yeşil bir canavarın fiziksel özelliklerini kullanarak ilerlemiş olduğu oyun içerisinde çeşitli engeller ve bir  çok farklı malzemeler bulunmaktadır. Tek gözlü bir canavar ile hazırlanmış olan oyunda canavarın kemik ve eklem yapısını değiştirerek sonrasında onun katıldığı bölümlerde ilerlemesini sağlayarak sonuca ulaşılmaya çalışılmaktadır. Android ve İOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için üretilmiş olan oyunu sitemiz içerisinde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Incredipede oyna kelimesine tıkladığınızda otomatik olarak oyunumuza başlayabileceksiniz.

Üreticiler tarafından oldukça farlı bir tasarıma sahip edilen oyun android ve ios marketlerde oldukça yüksek fiyattan satışa sunulmaktadır. Flash oyun olarak sitemizde yayınladığımız oyun diğer cihazlara göre yapılan oyunla bire birdir. Oldukça ilgi göstermiş olduğumuz oyunumuzu aşağıda sizlere kısa tanıtım videosu çekerek açıklamaya çalıştık. Zorlu bölümler ile karşılaşabilecek olduğunuz oyunda canavarın kontrol sizlerde olacağı için onun sarı bir ışın çizgisine gitmesini ve yol üzerindeki meyveleri toplayarak görevini tamamlamasını sağlayacaksınız.

İzlemiş olduğunuz videodaki Incredipede oyununu aşağıda vereceğimiz link adresinden indirebilir ve android ile ios tabanlı cihazınızda keyifle oynayabilirsiniz. Oyunkolu.com olarak siz değerli ziyaretçilerimze, güvenerek tavsiye ettiğimiz olan www.tamindir.com sitesinde İOS işletim sistemli cihazınıza uygun oyunu  buraya tıklayarak indirebilir,  ANDROİD versiyonu için buraya tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir