Oyun Kolu     Blog     İletişim  

Oyun Kolu Blog - En Güncel Oyun Blogu

 • Oyun

  Kafa Topu 2015 – Efsane Futbol Oyununun Yeni Versiyonu

  10 Aralık 2014

  Kafa Topu 2015

   

  Kafa topu oyunlarına bir yenisi ekleyerek yeni yıl da siz oyuncularımızı gelişmiş bir futbol oyunu ile karşılaştırmaktayız. Futbolcuların ve futbol sahalarını yenilenmiş olduğu oyunda engelli parkurlarıda fark edebileceksiniz. Eski versiyonları gibi 2 kişilik olarak oynanılabilmekte olan Kafa Topu 2015 oyununda şampiyonlar ligi yani turnuvalara katılırsanız özellikle futbol sahalarının ne kadar gelişmiş durumda olduğunu fark edebileceksiniz.

  Kafa Topu 2015
  Sitemiz içerisinde futbol sever oyuncularımızın haricinde bir çok oyun kategorimizdeki oyunları beğenmekte olan oyuncularında oynamış olduğu Kafa Topu herkesin beğenilerini toplayarak küçük büyük oyuncuların futbol oyunlarını sevmesine yardımcı olmuştur. Oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış olan oyunda futbolcu karakterinizi seçerek arkadaşlarınız yada kardeşleriniz ile birlikte kafa futbolu keyfini doyasıya çıkarabileceksiniz. Sahaların engelleri ile rakip oyuncuların zorluk dereceleri sizlere oyunun daha eğlenceli hale geldiğini ispatlayabilecektir.

  www.oyunkolu.com sitemiz içerisinde yeni ve en güzel oyunları yayınlayarak ziyaretçilerimizin eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olmakta ve çeşitli oyunlardan haberleri olmalarına yardımcı olmaktayız. İzlediğiniz videoda Oyun Kolu ekibi sizlere oyunu nasıl güzel bir tasarıma ve yeniliklere sahip olduğundan bahsetmek istedik.


  Yorum yapın