2 Kişilik Kafa Topu – Farklı Bir Futbol Oyunu!

Kafa topu oyununu sitemiz üzerinden oynamak ister misiniz? Bu oyun çok farlı ve çok eğlenceli!Kafa Topu

Sezer küçük bir çocukken onun sevdiği oyunlardan birisi kafa topu oyunu idi. Fakat bu oyunun hikayesi onun için çok farklıydı. O henüz top ile ilk tanıştığı zamanlarda herkes gibi standart bir şekilde futbol oyununa doğru ilerliyordu. Yaşı biraz daha ilerleyince mahallede arkadaşları ile futbol oynamaya başlamıştı fakat oyun her zaman yerde yürüyor ve oyunlar bu şekilde devam ediyordu. Sezer’in futbola olan ilgisinin ailesi ve mahalledeki arkadaşları da farkındaydı. O gerçekten normalin üstünde futbol kabiliyeti olan küçük bir çocuktu. Yaşına göre topla çok iyi bir şekilde sahip çıkabiliyordu.

Sezer futbolla ilgili kendisine göre her gün yeni taktikler öğreniyor ve bu taktikleri arkadaşlarıyla oynadığı futbol oyunları üzerinde elinden geldiği kadar gerçekleştirmeye çalışıyordu. Henüz yaşı küçük olduğundan taktiklerinin çok fazla başarılı olması elbette beklenemezdi ancak gösterdiği ilgi ve heyecan göz ardı edilemeyecek kadar fazlaydı. Sezer bir bayram ziyaret için ailesi ile birlikte akrabalarının bulunduğu semte doğru yola çıkmıştı. Otomobil kapının önüne yaklaştığında bayram heyecanı ile dolup taşan kendisi gibi bir sürü çocuk olduğunu gördü. Kimisi ip atlıyor, kimisi oturup şekerlerini yiyor, kimisi de Sezer ve arkadaşları gibi top peşinde koşuyordu. Fakat Sezer’in burada gördüğü çok farklı bir şey vardı.

Kafa Topu

Sezer ve arkadaşları sürekli yerden top oynuyordu ancak buradaki çocuklar kendilerine başka bir oyun bulmuşlardı. Topu hiç yere değdirmeden kafalarından topu sektirerek bu şekilde gol atmaya çalışıyorlardı. Gerçekten bu oyun çok dikkatini çekmişti ve otomobilden inip çocuklara doğru çekine çekine yaklaştı. Aralarından bir çocuk onu gerip çağırdı ve sende bizimle 2 kişilik kafa topu oyunu oynar mısın dedi. Sezer oyunun adını öğrenmiş, oyuna katılmış ve daha sonra kendi semtinde de arkadaşlarıyla bu oyunu oynamaya başlamıştı.

Kafa Topu

Sizlerde bu oyunu bilgisayar üzerinde kolay bir şekilde oynayabilirsiniz. Kontrolleri oldukça kolay olan ve birden fazla özellik içeren bu oyunu iki kişilikte oynayabilirsiniz. Arkadaşınızla beraber bu oyunda çok eğlenebilirsiniz. Oyun da yukarıda çıkan ekstra özellikler ile kendinizi daha çok geliştirebilir ve böylece daha hızlı goller atabilirsiniz.  Oyuna başlamadan önce takımınızı ve formanızı da seçmeniz mümkün haldedir.

Sizlere bir oyun incelemesi makalesinde daha açıklayıcı anlatımlarda bulunduk. Bir sonraki oyun incelemesinde görüşmek üzere, iyi eğlenceler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir