Kek Saldırısı – Aman keklerinizi kaptırmayın!

Onlar bilinmeyen bir yerden geldiler. Ne türleri belli, ne isimleri.. Onlar hakkında tek bildiklerimiz hepsinin birer kek canavarı olduğu! 

Onlar Munchers’lar!

Eğlenceli ve başarılı grafiklere sahip olan bu oyunda sizin korumanız gereken büyük bir kaleniz var. Evet kale! Ama bildiğimiz kale değil, bu bir kek kalesi! Oyun boyunca bu kekleri çılgın canavarlar munchers’lardan korumak için elimizden geleni yapacağız.

İngilizce ismi ile “Attack Of The Cake Munchers!” olarak bilinen oyunumuz, yetenek oyunları konusunda kendine güvenenler için oldukça güzel ve eğlencelidir.

Şimdi onlara karşı koymanın tam zamanı diyerek, kek saldırısı sayfamıza giderek oyunumuza başlıyoruz.

Start verdiğimiz de öncelikle kısa bir tanıtım penceresi karşımıza çıkıyor. Bu pencerede onların kek kalemize gelmelerini nasıl engelleyeceğimizden bahsediliyor. Bunu engellememiz için her bölümde çeşitli tuzaklar yer alıyor. Gizli ve görünen tuzaklar ile onları engellemek pek zor olmuyor. Tabi ki bu başlarda böyle, oyun ilerledikçe dahada fazla oluyorlar. Daha farklı oluyorlar!

Kek Saldırısı

1. Bölüm

Bizim için ilk level oldukça basit oldu. Umarım sizin içinde öyle olmuştur. Şimdi daha zor bir bölüm için hazırda bekliyorum.

Vee level 2’ye geçiyorum. Bu bölüm ise öncekinden daha farklı, bu da munchers’ların farklı bir türü olmalı! Olsun bu bölümde bizi pek zorlamıyor. Öyle ki ilk bölümden daha kolay bile diyebiliriz. Hemen girişte alt ve üst tarafta yer alan tuzaklar onları engellememiz için yeterli oluyor, oralardan geçmelerine olanak bile kalmıyor.

Kek Saldırısı 2. Bölüm

2. Bölüm

2. bölümüde bitirdikten sonra bu eğlenceli oyuna burada son verdik. Bize eğlenceli dakikalar yaşattığı için Munchers’lara buradan teşekkür ediyoruz.

Vee biliyoruz ki değerli oyunkolu takipçileri oyunu sonuna kadar oynar ve bitirir! Kendine güvenen dostlarımızın oyun ile ilgili yorumlarını, nerelere kadar geldiklerini, takıldıkları yerleri ve daha aklımıza gelmeyen ama oyun ile alakalı olan herşeyi yorum olarak bekliyoruz.

Hoşcakalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir