Koş Papi Koş – Kim Daha Uzağa Koşar

Koş Papi Koş

 

Oyun Kolu olarak siz değerli oyuncularımız için kendi bünyemizde üretmiş olduğumuz Koş Papi Koş oyunumuza katılarak sevimli karakterimiz Papi ile eğlenceli ve zorlu bir kaçış oyunu oynayabilirsiniz. Yaşamış olduğu ormanlık içerisinde dostları ile güzel vakit geçirmekte olan karakterimiz arkadaşları ile iddaya girerek kimin daha hızlı ve daha uzağa koşturacağı konusunda tartışmalara başlayarak bir yarış düzenlemeyi önerir. Yarış teklifini kabul etmiş olan orman hayvanları bir yarış parkuru hazırlayarak yarışa başlamak için hakemin başlama komutu vermesini beklerken hakem tarafından çalınan habersiz düdük yüzünden Papi koyunların korkarak onun üzerine geldiğini görünce kaçmaya başlar.

 3D görüntü kalitesi ile oynayacak olduğunuz oyun içerisinde sizler Papi karakterimizin koşu parkurunda koyunlardan kaçmasına yardımcı olacaksınız. Eğlenceli kişiliği ile karşılaşacak olduğunuz dostumuzu sizler kontrol edecek ve engelleri aşarak koyunlardan kaçmasını sağlayacaksınız. Dikkatli bir şekilde yön tuşlarınızı kullanarak karakterimizi yönlendirecek ve koyunların onu ezmesine izin vermeyeceksiniz.

Koş Papi Koş

 

Oyun içerisinde yolunuza çıkacak olan kemikleri ve yıldızları toplamanız size puanlar kazandıracaktır. Birde yol üzerinde biftek etini görecek ve onu aldığınızda daha hızlı koşturabileceksiniz. Oyun Kolu olarak siz oyuncularımıza her gün yeni ve güzel oyunlarımızı sunmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir