Oyun Kolu     Blog     İletişim  

Oyun Kolu Blog - En Güncel Oyun Blogu

 • Oyun

  Koş Papi Koş – Kim Daha Uzağa Koşar

  04 Ağustos 2014

  Koş Papi Koş

   

  Oyun Kolu olarak siz değerli oyuncularımız için kendi bünyemizde üretmiş olduğumuz Koş Papi Koş oyunumuza katılarak sevimli karakterimiz Papi ile eğlenceli ve zorlu bir kaçış oyunu oynayabilirsiniz. Yaşamış olduğu ormanlık içerisinde dostları ile güzel vakit geçirmekte olan karakterimiz arkadaşları ile iddaya girerek kimin daha hızlı ve daha uzağa koşturacağı konusunda tartışmalara başlayarak bir yarış düzenlemeyi önerir. Yarış teklifini kabul etmiş olan orman hayvanları bir yarış parkuru hazırlayarak yarışa başlamak için hakemin başlama komutu vermesini beklerken hakem tarafından çalınan habersiz düdük yüzünden Papi koyunların korkarak onun üzerine geldiğini görünce kaçmaya başlar.

   3D görüntü kalitesi ile oynayacak olduğunuz oyun içerisinde sizler Papi karakterimizin koşu parkurunda koyunlardan kaçmasına yardımcı olacaksınız. Eğlenceli kişiliği ile karşılaşacak olduğunuz dostumuzu sizler kontrol edecek ve engelleri aşarak koyunlardan kaçmasını sağlayacaksınız. Dikkatli bir şekilde yön tuşlarınızı kullanarak karakterimizi yönlendirecek ve koyunların onu ezmesine izin vermeyeceksiniz.

  Koş Papi Koş

   

  Oyun içerisinde yolunuza çıkacak olan kemikleri ve yıldızları toplamanız size puanlar kazandıracaktır. Birde yol üzerinde biftek etini görecek ve onu aldığınızda daha hızlı koşturabileceksiniz. Oyun Kolu olarak siz oyuncularımıza her gün yeni ve güzel oyunlarımızı sunmaya devam edeceğiz.


  Yorum yapın