Kosgeb Destekli Fallen 3D Oyunu

Son zamanlarda artan ve kimilerinin halen ilgilenmediği Kosgeb destekleriyle Ankara Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezi’nde kurulan yeni bir şirket olan Vector Games, ilk çalışması olan iOS oyunu yayınladı. Tamamen Türk yapımı olan Fallen 3D adındaki yeni oyun satışa sunuldu.

Fallen 3D oyununda yukarıdan aşağıya doğru düşen karakteri kontrol etmeniz gerekiyor ve karakter düşerken çevredeki nesnelere çarpmamaya çalışmalısınız. Oyun ingilizce olup, 3 farklı modda çalışıyor. Bitiş noktasına en az zararla ulaşmaya çalıştığınız mod Free Fall, bitiş noktasına ulaşmaya çalışırken bonus puanları toplayıp sağa sola çarpmamaya çalıştığınız modun adı Catch a Bonus ve son olarak bitiş noktasına süre bitmeden ulaşmanızın gerektiği modun adı ise Time to Fall. Bu üç başarılı mod ile eğlenceli bir oyun keyfi sunmayı amaçlıyorlar.

Mobil cihazları da unutmayan Vector Games çalışanları Fallen 3D için iPad desteği de sunuyor. Oyuna App Store üzerinden ulaşabilir ve 0.99 dolara satın alabilirsiniz. Fallen 3D‘yi App Store üzerinden indirmek için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir