Köyünü Kalkındır Özgürlüğünü İlan Et Galaxy Life!

Sıfırdan bir köy ve bir kaç adet asker. Gerisi ise size kalmış. Son zamanların en popüler hale gelen oyunu Galaxy Life sayesinde stratejileriniz ile düşmanlarınızı alt etmenizin zamanı geldi. Tabi ki düşmanlarınız da bu arada boş durmayacak ve onlarda kendi köylerini geliştirerek sizin köyünüzü ele geçirmeye çalışacak.

galaxy-life

galaxy-life-transparent

Oyunu ilk defa oynayacaksanız öncelikle askerlerinizi köy işlerinde çalıştırarak kalkınmanıza yardımcı olmasını sağlayın. Ardından kolluk kuvvetlerini güçlendirerek olası bir saldırı anında güçlü bir orduya sahip olmak için gerekli alt yapıyı kurmaya çalışın.

Oyunda arkadaşlarınızı davet ederek tarafınızı daha  da güçlü hale getirebiliyorsunuz. Size gelen talimatlar doğrultusunda saldırı almadan önce güvenlik tedbirlerini en üst seviyeye çıkarmayı unutmayın. Yaptığınız savaşların kaydı tutuluyor. Bu şekilde hangi savaşlardan nasıl neticeler aldığınızı takip ederek gelecek savaşlara daha iyi hazırlanabilirsiniz.

İnşa et bölümünden köyünüzün gelişimi adına yeni yerleşim mekanları, konutlar ve üretim tesisleri inşa ederek gelişim sürecine katkıda bulunabilirsiniz. Oyunda en çok önem vermeniz gereken konu savaş kuvvetlerinizdir.

 Galaxy Life’a hemen ücretsiz başlamak için tıkla: http://www.oyunkolu.com/online-oyunlar/galaxy-life.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir