Kung Fu Dede Kaçış Macerası

Kung Fu Dede

Usta dövüşçü dedemizin zorlu kaçış görevinde siz oyuncularımız 3D oyun keyfini doyasıya çıkarabilmek için Kung Fu Dede Kaçış oyununa katılacak ve zorluklar ile engelleri aşmaya çalışacaksınız. 3D görsellik kalitesi ile tasarlanmış olan oyunda dikkatli bir şekilde dedemizin kontrolünü iyi bir şekilde ayarlayabilirseniz yüksek puanlar kazanabilecek ve çeşitli zorlukları aşarak başarılı olabileceksiniz.

Cadde üzerinde koşturarak engeller ile tuzakları aşarak altın ve elmasları toplayacak en yüksek skorları kazanmaya çalışacaksınız. Yolunuza çıkan arabalar sizlere çarparak durmanızı ve arkanızdan koşturan adamın dedemizi yakalaması için sizlere saldıracaklardır. Dede karakterimizin özel güçlere ve daha kolay bir oynama şansı yakalamak istiyorsanız kazandığınız altınlar ile güçlendirmeler yapabilir daha hızlı ve engellere takılmadan koşturmalar yapabilirsiniz.

Koşucu Dede

Eğlenceli zaman geçirmeniz için sizler ile oyunu sitemiz içerisinde paylaşmakta olduğumuz ekibimiz ziyaretçilerimiz için her gün yeni ve güzel oyunları paylaşmaya devam edecektir. Tüm dünyada sevilerek oynanılmakta olan tarayıcı oyunlarını sizler ile buluşturmaya www.oyunkolu.com sitemizde devam etmekteyiz. Bizleri takip ettiğiniz sürece her gün birbirlerinden güzel oyunlarımızı bulabileceksiniz. M.oyunkolu.com adresimizden ise Android veya İos işletim sistemine sahip olan cihazlarınız ile oyunlarımızı indirmeden oynayabilirsiniz.

Kung Fu Dede Koşu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir