Lenovo Hız Tutkusu

LenovoLenovo ve Inter iş birliğiyle Türkiye’de bir ilk. Lenovo Hız Tutkusu oyununda en iyi ve yüksek puanı elde eden 5 oyuncuya ‘ Intel® Core™ i7 işlemci ile güçlendirilmiş Lenovo IdeaPad Y560 ‘ hediye edilecek.

Klasik yarış oyunlarından vazgeçmek isteyen, hızını ve strateji yeteneğini konuşturmak isteyen oyuncular ‘lenovohiztutkusu.com’ adresini ziyaret ederek bu heyecana ortak olabilir ve hediyeyi kazanmak için şansını deneyebilir. Türkiye’de bir ilk olan oyun, oyuncunun fiziksel hareketleriyle oynanıyor. Oyunculara daha önce denemedikleri bir heyecan sunacak olan oyun, 20 Haziran’da başladı ve 20 Ağustos’a kadar devam edecek.

Lenovo Hız Tutkusu oynama rehberi;
Yarışmaya başlamak için ilk yapmanız gereken www.lenovohiztutkusu.com sitesine giriş yapmak. Bir sonraki adım sayfadaki marker çıktısını almak. Oyuna başlamak için yapılması gereken tek şey, çıkış alınan marker’ı kemaraya göstererek direksiyonu kullanmak ve yarışa başlamak. Oyunda en yüksek skoru elde etmek için, yarışı en kısa sürede ve en az hasar puanı ile bitirmek yeterli.

Yapılması gerekenler;
Yarış pisttinde bulunan ‘Intel® Turbo Boost’ imgelerini toplamak size ekstra bir hız sağlayacak.

Dikkat edilmesi gerekenler;
Otomobil normal şartlarda standart hızında ilerliyor. Yarışan diğer otomobillere çarpmak, pist üzerindeki yağ birikintilerinden geçmek, otomobili pist dışarısına çıkarmak aracı yavaşlatıyor ve negatif hasar puanı toplamasına neden oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir