Maket Otomobil – Boşluktan Uzak Durun ve İlerleyin

Maketten bir otomobille uzun yollar boyu ilerlemeniz ve büyük bir korku, heyecan ile bitiş çizgisine ulaşmanız gerekiyor.Maket Otomobil

Kartondan, kağıttan yapılmış şeyler her zaman çok daha heyecan verici olmuştur.  Her küçük çocuk belli bir dönüm boyunca kağıttan uçaklar uçurmuş ya da gemiler yaparak su da yüzdürmüştür. Elbetteki bu süreç çok uzun zaman boyu devam etmemektedir. Çünkü bildiğimiz üzere kağıt ya da kartondan yapılan oyuncaklar kalıcı olamayacak kadar dayanıksız yapılardır. Fakat insan ne kadar büyürse büyüsün hiç bir zaman bu oyuncaklar önemini yitirmez. Çeşitli filmlerde bile hala çok büyük yaştaki insanların ofislerde kağıt uçaklar attığını bariz bir şekilde görebiliriz.

Tabiki bunların hepsini yaptık ama daha önceden bir maketten otomobil yapan kişi sayısı çok azdır. Çünkü yapısal gereği bir otomobili kağıttan yapmak çok kolay olmayacaktır. Fakat yaptığımız diğer oyuncaklar gibi bir de araba yapılmasını istemez miyiz? Herkes önüne gelen basit bir kağıttan insanları eğlendirebilecek güzel oyuncaklar yapmayı ister. Eğer küçüklüğünüzde sizlerde bunlarla ilgilendiyseniz mutlaka ki özlüyorsunuzdur .  Henüz çocuksanız da sitemizde bulunan bu harika oyun sizlere çok iyi bir başlangıç sağlayacaktır.

Maket Otomobil

Maket otomobil oyunu başlangıcında çok zorlanmayacağınıza eminiz fakat yinede bu oyunda dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü oyunda hata yaptığınız ve başarısız olduğunuz bir noktadan sonra bölüme tekrara baştan başlamak zorundasınız. Maketten bir araba ile çokta düzgün olmayan yollarda başarılı olarak ilerlemeniz gerekiyor. Oyun sizlere araba içinden ve kuş bakışı görüntü olmak üzere iki adet bakış açısı sağlıyor. Bunu değiştirebilmek için oyunda ne zaman olursa olsun klavyenizden c tuşuna basarak sağlayabilirsiniz.

Maket Otomobil

Araba oyunları arasındaki bu kusursuz oyunda aynı zamanda engeller de bulunuyor. Engellere çarpmanız ya da takılmanız aşağı düşmeniz için gerçekten yeterli bir sebep, bu nedenle engellere çarpıp onları itmek yerine kenarlarından geçmek sizler için çok daha iyi olacaktır. Bir bölümü bitirdikten sonra direk olarak enter tuşuna basarsanız bir sonraki bölüme atlayabilirsiniz ya da oyunda tüm açtığınız bölümler arası geçiş yapabilmek için esc tuşunu kullanabilirsiniz.

Bir oyun incelemesini daha sizlerle beraber oyunkolu.com ekibi olarak tamamladık. Oyun ile alakalı olarak merak ettiklerinizi bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir