Makyaj Sanatçısı – Bakım Yapın ve Tamamlayın

Herhangi bir kızı baştan sona siz yaratmak istemez miydiniz? İşte bu oyun sizlere bunu tam anlamıyla sağlayacak!Makyaj Sanatçısı

Makyaj sanatçıları geçmişten günümüze kadar gelmiş olan ve saygı duyulmayı hak eden kişilerdir. Başlarda işleri bir boyama gibi görünse de aslında çok büyük titizliğe ve dikkatliliğe dayanmaktadır. Küçük bir motifin yapılması bile saatleri aldığı gibi aynı zamanda yapılan bir hatanın her şeyi mahvedeceği de kaçınılmaz bir gerçektir. Bu sebeple seçilen bu mesleğin büyük bölümü zamana ve tecrübeye dayalıdır. Bir çok meslek dalında olduğu gibi belli bir takım şeyleri öğrenmekle bitmeyecek bir meslektir. İşleri oldukça zor olan bu kişiler her zaman da kayda değer harika şeyleri ortaya çıkarmıştır.

Bir makyaj sanatçısı olabilmek günümüzde bir çok bayanın temel istekleri arasında yer alır. Fakat bunun için elbette yukarı da söylediğimiz gibi büyük uğraşlar vermek gerekiyor aksi halde normal bir makyajın ötesine gidebilmek mümkün değil. Bir çok kişi bunu birileri üzerinde denemekten çok kendi yüzü üzerinde profesyonel bir makyaj yapımı sağlamak istiyor. Tabiki herkes de makyajının kusursuz olmasını isteyebilir; bu değişmez ve gerekli olan bir gerçektir. Günümüzde normal bir makyaj sokakta yürümek için yeterli olabilir ancak siz daha iyisini istiyorsanız eklemiş olduğumuz bu oyundan bir çok şey kapabilirsiniz.

Makyaj Sanatçısı

Oldukça hızlı yüklenen ve makyaj oyunları kategorisinde bulunan bu oyun çok geniş kapsamlıdır ve normal bir makyaj oyununun ötesinde aynı zamanda zekanızı, hafızanızı kullanmanız da gerekiyor. Oyuna girdiğinizde ilk başta üç güzel kızdan birini seçmeniz gerekmekte, daha sonra bu seçtiğiniz kızın el bakımı ile ilgileneceksiniz.

Makyaj Sanatçısı

Oyun sizlere ilk olarak kişinin el bakımının nasıl olması gerektiğini göstermektedir. Sizler bu süre zarfında  o karşınıza çıkan penceredeki durumu aklınızda tutmalı ve kıza uygulamalısınız. Bunları kıza uyguladıktan sonra ise alt taraftaki done butonuna basarak bölümü tamamlayabilirsiniz. Eğer tekrar hatırlamak istiyorsanız ise sol kısımda bulunan sneak peek butonuna basabilir ve resime 5 dakika daha göz atabilirsiniz. Unutmayın ki en ufak bir hata var ise baştan başlamak zorunda kalacaksınız.

Oyun incelemesi bölümündeki bir yazımızın daha sonuna geldik, umarız ki sizlerde oyun hakkında detaylı bilgiyi edinmişsinizdir. Oyunkolu.com ekibi olarak iyi eğlenceler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir