Makyaj Temizleme – Seçenekleri Kullanın ve Baştan Yaratın

Bir makyaj temizlemenin her insan için ne kadar uzun süreli ve zor bir işlem olduğunu hepimiz biliriz peki bu hiç bir oyun içinde gerçekleştirmeyi denediniz mi?Makyaj Temizleme

Gün içinde yapılan ve uzun süren makyaj çalışmaları, eve yorgun olarak gelen bir kişi için gerçekten çok usandırıcı olabilir. Genellikle bir çok birey makyajını temizlemek için uzun süreler harcamak için gerekli olan gücü kendisinde bulamaz ve makyajı ile uyumak zorunda kalır. Bu yüze yapılan makyaj bir de özene bezene yapılmış büyük çaplı bir makyaj ile gerçekten cilt için büyük sorunlar yaratabiliyor. Bu nedenle cildimizdeki makyajı her zaman temizlememiz gerekiyor.

Eğer henüz yaşınız küçükse ve makyaj ile bağlatınızın olmadığıını düşünüyorsanız bunu gerçek hayatta faliyete geçirmek zorunda değilsiniz. Makyaj temizleme oyunu sayesinde hayallerinizi ve makyaj tarzınızı internet üzerinde de yansıtabilirsiniz. Bu oyunda hiç bir şekilde yön tuşlarını yada başka bir tuşu kullanmanıza gerek kalmıyor. Sadece fareniz ile yönetim sağlayarak gerekli olan her şeyi sağlayabilirsiniz. Oyuna başladığınız anda karşınıza bir bayan yüzü çıkacaktır. Bu yüz gözler görülür şekilde büyük bir makyaja sahip olmasa da  yüzünde makyaj bulunmaktadır ve bu makyajı sizin temizlemeniz gerekiyor.

Makyaj Temizleme

Makyajı temizlemek için çok farklı aletleri ya da araçları kullanmak için kendinizi hiç yormanıza gerek yok çünkü temizleme sürecinde oyun sizlere gerekli olan her şeyi gösterecektir. Fakat sizler oyunun gösterdiği şekilde sizlere sunulmuş görevleri tamamlamak zorundasınız. Yüzü temizleme süreci yaklaşık 3 bölümden oluşmaktadır. Bu bölüm süreçlerinde yüzü yıkıyorsunuz, krem sürüyorsunuz ve siliyorsunuz. Bunları sırası ile uyguladığınızda oyunun alt kısmında bulunan ilerleme butonu ile bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Makyaj Temizleme

Makyaj oyunları içinde kendini kanıtlamış olan bu oyunda yüz temizleme işlemini tamamladıktan sonra oyun tabiki bitmiyor. Bu bayanın yüzüne kendi istediğiniz gibi makyaj yapabiliyorsunuz. Sadece makyajla da kalmıyor  onun kaşlarını tek tek siz alıyorsunuz ve kaşların biçimini siz belirliyorsunuz. Makyaj işlemini tamamladıktan sonra bayanı istediğiniz gibi süsyleyebilir, giydirebilir ve istediğiniz aksesuarları ona takabilirsiniz. Bu bölümleri başarılı olarak tamamladığınızda karşınıza çıkan, oluşturduğunuz bayanı çıktı alma butonuna basarak yazıcıdan çıkarabilirsiniz.

Oyunkolu.com ekibi olarak bir oyun incelemesini daha sizlerle beraber tamamlamış olduk. Merak ettiğiniz yada bilgi edinmek istediğiniz detaylar için bizlere alt kısımda bulunan yorum bölümünden ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir