Maymunu Sevindir – Kendinize Güveniyorsanız Deneyin

Maymunu Sevindir

Oldukça zorlu bir oyun arıyor ve kendinize çok güvenerek bir oyunu oynuyorsanız sizlere Maymunu Sevindir serisini tavsiye ediyoruz. Tüm serideki zorluk seviyesinden dolayı bir çok oyuncularımız yorumları ile zorlandıklarını ve videoları izleyerek oyunları tamamladıklarını söylediğinden dolayı bizler Oyun Kolu olarak sizlere bilgilendirebilmek için videoları ve blok sayfamızı açıklamalar ile doldurarak yardımcı olmaya çalışmaktayız.

İzlediğiniz videonun sonraki bölümlerini izlemek için Youtube oyunkolu kanalımızdan izleyebilirsiniz. Sevimli maymunlarımızın oyunu içerisinde siz değerli oyuncularımız ilk olarak oyuna giriş yapacak ve maymunlarımızdan birisini seçerek zorlu bir maceraya başlayacaksınız. Stratejik bir üretimi olan oyunda çeşitli malzemeler gizlenmiş ve sizlerin bulamaması için önlerine engeller koyulmuştur. Tüm seri içerisinde mantık aynı olduğundan dolayı ilk oyunu oynadıktan sonra sonraki oyunlar ve bölümlere katıldığınızda emin olun zorlukları aşabileceksiniz.

Maymunu Sevindir Oyunları içerisinde Dikkatli davrandığınızda gözleriniz ile bir malzemenin gizlenebilecek olduğunu düşündüğünüz veya anladığınızda orayı kontrol ederek gizli anahtar, çekiç, ip, kanca gibi bir çok malzemeleri bulacak ve oyunun devam etmesini sağlamış olacaksınız. Oyun Kolu olarak sizleri blok sayfalarımız ve videolarımız ile bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir