Metro ile Enerjini Göster

Metro BasketbolÜlker, yeni ürünü olan büyük boy metronun reklamı yapmak için bizlere yeni bir basketbol oyunu sunuyor. Ömer Onan’a karşı enerjini göster oyununu oynamak için biraz basketbol bilgisi ve el çabukluğu yeterli. Oyunun hikayesinde Ömer Onan sana meydan okuyor ve sende basketbol bilgini kullanarak ona karşılık veriyorsun. Toplamda 5 hücum hakkını kullanarak Ömer Onan’ı geçip, basket atmaya çalışıyorsun. Tek yapmanız gereken her hücumda basket atmak için 3 soruyu yanıtlamalısın. Eğer sorulara doğru cevap verirsen kendinizi potanın altında bulmanız an meselesi. Burdan sonra ekran çıkacak olan tuşlara doğru bir şekilde basarak basket atmalı ve 1 puanı kazanmalısınız.


Kazandığın puanla gün sonunda “En İyiler” listesine girebilirsen, Dünya Basketbol Şampiyonası’nı tribünden izleme şansını yakalıyorsun. Tüm zamanların en iyi puanlarından birisine sahipsen. All-Stars listesinde yer alıyorsun ve özel “Ülker Metro Hediye Kutusu” kazanma şansını elde ediyorsun.

Metro ile Enerjini Göster” hakkında 4 yorum

  1. Hakan İşbilir

    Ben 9 ekim günü potaya girenler listesinde birinciyim . Hediye kazanmak için all stars yazan bölüme mi girmem gerekiyo ?

  2. kadir uçar

    sorular çok zor ömer topu kaptıgı gibi potaya ona niye soru sorulmuyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir