Motor Dersi – Motor Sürmeyi Kendiniz Öğrenin

Bölümleri aşarak motor sürmeyi sizde öğrenebileceksiniz. Bu oyun sizler için hem öğretici hemde eğlenceli olacaktır. Tabiki bu birazda sizin elinizde..Motor Dersi

Caner daha çok küçük yaşlarda iken dayısının motorunu görmesiyle, motor hayranı olmuştu. Sürekli dayısı ile kısa gezilere çıkar ve bu süreç içinde çok eğlenirdi. Salih’i en çok eğlendiren şey de motorun çıkardığı o heyecan verici ses idi. Tabiki henüz çok küçük yaşlarda olduğundan dayısının kucağına oturuyor ve kask kullanıyordu.  Hep hayali motor sürmek olarak devam etti fakat yaşından ötürü sürebileceğine kendi bile inanmıyordu.. Ama bir gün başaracağına inanıyordu, motora binecek ve kendisine zarar vermeyecek şekilde bu hız, motor tutkusunu sağlayacaktır.

Dayısının Caner’in büyümeye başladığını fark etmesi geç olmadı. Caner’in yaşı biraz daha ilerledikçe dayısı ona bir saha içinde motor dersi veriyordu. Bu Caner’in en büyük hayalinin gerçekleşmesi demekti. Dayısına sürekli teşekkür ediyor, mutluluğunu onunla paylaşıyordu. Dayısı da Caner’in bunu ne kadar istediğinin bilincindeydi ve bu zamanlar içinde onun içinin içine sığmadığını görebiliyordu. Bir gün Caner yine motora binmek için dayısının yanına gelmişti. Fakat bu kez tam olarak öğrendiğini düşündü, dayısının ona koyduğu kurallara uymayarak hızını yükseltti. Bu onun için yeni bir başlangıç olabilecekti.. Fakat Caner bir süre ilerledikten sonra dengesini kaybedip yere düşmüştü. Çok büyük bir kaza olduğu söylenemezdi ancak yaşı küçük olduğundan yaralandı. Dayısı yinede Caner’e kızmamıştı, çünkü bu onun en büyük hayaliydi.. Bir anlık hata uğruna hayallerini ortadan kaldıramazdı. Caner kendini toparlayınca derslere, çalışmalara tekrar devam ettiler.

Motor Dersi

Motor öğrenmek istiyorsanız bunun için direkt motora binmenize gerek yok, öncelikle teknik olarak motor öğrenmeniz gerekmektedir. Direk pratik yaptığınızda bu kalıcı ve sağlıklı bir bilgi olmayacaktır. Motor ile ilerlemek, bir yerlere gidebilmek motoru öğrendiğiniz anlamını taşımaz. Bu oyun sizlere gerekli olan eğitimi sağlayacaktır.

Motor Dersi

Motor oyunları arasındaki bu eğitici oyunumuzun size çok yararı olduğunu düşünüyoruz. Sürekli olarak başa alabilir, diğer bölümlere geçebilirsiniz. Böylece kendinizi çok daha fazla geliştireceksiniz ve eğitim süresince hep aynı yerde saymayacaksınız. Önemli olan kontrol tuşlarının tam olarak ne işe yaradığını öğrenmektir.

Bir oyun incelememizi daha sizlerle beraber eğlenerek tamamladık. Oyunkolu.com ekibi olarak sizlere sürekli hizmet vermekten, sizlerle beraber olmaktan mutluluk duymaktayız. İyi eğlenceler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir