Muhteşem İkili – Zombileri Yok Ederek Dünyayı Kurtarın

Harika ve kusursuz bir savaşa var mısınız? Sıradan bir savaş olmayan bu oyunda sizde bir kahraman olabilirsiniz!Muhteşem İkili

Zombi karakterleri her zaman korkunç karakterler olarak bir çok filmde, oyunda, videoda yer almıştır. Elbetteki zombie karakterleri her ne kadar korkusuz bir kişi olsanız bile ürpetebilmektedir. Sonuç itibariyle zombiler daha önceden ölmüş ve sonrasında dirilmiş olan kişilerdir. Yabancı filmlerde oldukça sıkça kullanılan zombiler kimi zaman komik karakterler olarak da kullanılmakta ve kişilere doğru karakterler olarak tanıtılmaya çalışılmaktadır. Lakin hiç bir şekilde sevilmeyen zombi karakterleri her zaman için durum ne olursa olsun tekrar ölmeye mahkumdur. Durum her zaman oyunlar için bile olsa bu şekilde gerçekleşmiştir.

Zombilerin normal düşmanlardan bir farkı ise direkt olarak yaşamını yitirmemeleri olmuştur. Bir zombi karakterinin her bir kısmının da ayrı ayrı canı olduğu düşünülmekte ve bu karakterler ekranlara, oyunlara bu şekilde yansıtılmaktadır. Bu nedenle zombileri tek seferde öldürebilmek mümkün değildir. Zombilerle alakalı olarak savaş filmleri izlediğinizde ya da savaş oyunları oynadığınızda söylemek istediğimizi çok daha iyi anlayabileceğiniz konusunda eminiz. Zombileri tek seferde öldürebilmeniz mümkün olmadığından çok daha fazla atak yapmanız ve onları tamamen etkisi hale getirmeniz gerekmektedir. Aksi halde ölmüş sandığınız bir zombi ilk kadar ki kadar canlı olacak ve sizlere zarar verebilecek duruma gelecektir.

Muhteşem İkili

Sitemize eklediğimiz oyunlar içinden yeni tanınmaya başlayan muhteşem ikili oyununda sizlerde zombileri öldürebilecek ve bundan büyük keyif alabileceksiniz. Kalite ve grafik yönünden oldukça başarılı olan bu oyuna girdiğinizde yükleme işleminin diğer oyunlara göre biraz daha uzun sürdüğünü görebileceksiniz. Bu tabiki oyunun kaliteli olmasına bağlı olarak uzun süren bir yükleme işlemidir.  Yükleme işlemi bittikten sonra Play’e tıklayarak oyuna başlayabilir ve karşınıza çıkan zombi hikayesinde skip tuşuna basarak direk zombi temizliğine çıkabilirsiniz.

Muhteşem İkili

Oyunda yön tuşları ile seçmiş olduğunuz karakteri yönetebilecek ve farenin sol tuşu ile ateş edebileceksiniz. Karşınıza çıkan zombileri elinizdeki kılıç ile öldürebilirsiniz fakat bazı zombileri öldürdüğünüzde silahlar düşebilecektir. Silahın üstünde yere eğilerek o silahı alabilir ve zombileri öldürmek için kullanabilirsiniz.

Bir oyunkolu.com oyun tanımının daha sonuna gelmiş olduk. Bir sonraki oyun incelememizde sizlere başka bir oyun hakkında bilgiler aktaracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir