My Free Farm

my free farmFacebook üzerinde FarmVille isimli oyun çok fazla kullanıcı sayısına ulaştıktan sonra çiftlik yönetimi oyunları hızla artmaya devam ediyor. My Free Farm web tabanlı bir online ekonomi oyunu. Çiftlik yönetmeyi çok sevenler için alternatif bir oyun.
Meyve, çiçek (çilek, gül, patates) ve sebze yetiştirebilir, tarlada ineğinizi otlatarak daha çok süt alabilirsin.

Çiftlik oyunlarının karışık olduğunu düşünmeyin. Kullanışlı ve göz yormayan temasıyla hayran kalabileceğin bir oyun. Ayrıca My Free Farm oyununda başarılı olmak için istatistik tutmana gerek yok. Ücretsiz ve internet üzerinden online olarak oynayabileceğiniz oyun için bilgisayarınıza her halde bir program yüklemeniz gerekmiyor.

 • 37 seviye, 4 farklı ahır, 4 işleme binası, 18 bina alanı, 32 bitki ve çok sayıda görev içeriyor.
 • Kendi çiftliğini yarat!
 • Arkadaş grubunla beraber bir lonca kur ve hep beraber lonca görevlerini yerine getir.
 • Pazar yerinde ürünlerini satarak diğer oyuncularla ticaret yap.

Özel süslerle lonca binasının sayfasını süsleyip, arkadaşlarını kıskandırabilirsin!

My Free Farm oyununa nasıl girebilirim?

 • My Free Farm ücretsiz üyelik için tıklayın.

My Free Farm” hakkında 15 yorum

 1. ramazan

  ya benbu oyun cok beyndim ama lonca binası nedemek oldun bilmiyo arkadasra bana yardımcı olurmusunuz ve adınızı verimisiniz sizinde adınızı ekleri ve lonca binasını eklerim oyun da admı(=rnyn diye ekle)

 2. onur

  bence bu oyun çok güzel.herkesin oynamasını tercih ederim.ama bazıları beğenmez olsun zevkler ve renkler tartışılamazdır.

 3. birol

  arkadaşlar bende oynuyordumda bıraktım oyunu hesabı baya geliştirdim almak birinin üzerine bırakıcam hesabı almak isteyen olursa eklesin brl_7_martqhot 12 lwl 2 tane tarla 2 tane kümes var kümeste teki tavuklar 5 er tane tarlaların çoğunluğu temizlendi bir kaç tane kaldı taş 12 lwl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir