NBA 2K14 – İlk Oynanış Videosu

nba-2k14
NBA 2K14 ilk oynanış videosu olarak sizlere Turuncu Levye editörlerinin gerçekleştirmiş oldukları inceleme 8 dakikalık ilk videosunu paylaşmak istedik. NBA serisi EA Sports tarafından geliştirilmekte olan ve her yıl hayranları tarafından büyük bir heyecanla beklenmekte olan bu muhteşem basketbol oyununda yine heyecan görsel grafiklerin kalitesiyle birlikte artmış durumdadır.

Oyuncu kontrollerinin videodan izleyeceğiniz üzere oldukça muhteşem olduğunu ve grafik arayüzünün muhteşem biçimde devam ettiğini görebiliyorsunuz. Videodan da izleyeceğiniz üzere oyuncuların kontrolleri oldukça iyi seviyede diyebiliriz. Her zaman görmeyi arzuladığımız muhteşem hareketlerin oyun içerisinde yer aldığını görebileceksiniz. Ayrıca editörlerin düşüncelerine göre geçmiş oyunlara nazaran oyuncuların top çalma özelliğinde kolaylaştırmaya gidilmiş olabilir.

NBA 2014 ile birlikte oldukça muhteşem anlar geçirebilirsiniz. Fakat bunun için ya konsolda oynamalı ya da bilgisayarınıza kurarak bu maceranın tadını çıkarabilirsiniz. Yıllardan bu yana severek serilerini oynadığımız bu basketbol oyunu ile yeni bir maceraya daha da katılacağız. Umuyoruz ki, bu senede ortaya konmuş olan oyunu beğenecek ve saatlerinizi başında geçireceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir